Джерело
🔴 ЖК Республіка: live | Результати зустрічі з ІГ з УК 2020.07.28Питання з минулої зустрічі: (+...
2 680 Охват/переглядів
2020-08-01 23:08
Повідомлення №438
Результати зустрічі з ІГ з УК 2020.07.28Питання з минулої зустрічі: (+ персонально моя п'ятибальна оцінка)A1: Калитку ремонтували і стежать що там ще відвалиться, але вже краще. [4/5]A2: Доводчики у під’їздах ніби ситуаційно ремонтують. [Не живу, не можу перевірити]A3: Двері у комори що не закривались. Їх збираються приєднувати до системи контролю доступу, щоб можна було відкривати картою. На даний момент люди заходять туди, виходять і забувають закрити двері. [3/5]A4: Встановлення стоперів на вхідних дверях у під‘їздах. УК не може придумати рішення яке гарно виглядало б і просто б реалізовувалось. Робити тимчасового костиля(наприклад мішки з піском) принципово не хочуть. Тож проблему просто не буде вирішено. [0/5]A5: Дренажна система. Ще не зроблено, кажуть що роблять. При цьому ще взагалі не знають що там з проектом і чи є відвод води за межі двору. [2/5]A6: Для нагляду за рослинністю у дворах найняли спеціальну людину, коли почне працювати тоді буде видно результат. [3/5]B1: Охорона. B1.1: Не реагують на порушників, шум, тощо. -Охороні дали бодіками, пообіцяли що вони будуть активніше ходити і робити зауваження. [Не живу, не можу перевірити] B1.3: Охорона біля бокової калитки часто відсутня. -Охоронцям зробили зауваження. [Не живу, не можу перевірити] B1.4: Допуск на територію брендованих машин. -Сказали що зараз вже не можна. Скоро обіцяють пропускати машини тільки за розпізнаванням номеру. Немає номеру в базі - не пустять. [--/--]B2.4: Таблички про заборону вигулу собак розставили, про місця для паління замовили. Поки що палити можна біля КПП та біля трансформаторної будки. [4/5]B3.1: Доопрацювання мобільного додатку КАНівського. Щось робиться. [Не живу, не можу перевірити]Нові питання:1: З приводу їзди по ЖК на небезпечній швидкості. Будуть встановлені лежачі поліцейські. Схема розміщення ніби вже є, але нам її не показали. [3/5]2: З приводу пошкоджень під час ремонту несучіх конструкцій. Обіцяли показати норми. Ще не показали. [0/5]3: Туалет в будинку біля зони BBQ. Сказали що всі витратні матеріали вже закуплено, прибиральниці вже є, має бути все ок. [Не живу, не можу перевірити]4: З приводу пошкоджень фасаду. Обіцяють вирішувати питання, ще не все вирішено. [2/5]Інформація:1: Контейнери для будівельного сміття скоро поставлять біля 6-го будинку.2: В під'їздах обіцяють поставити поштомати Нової Пошти. Вирішують питання з пропускним режимом для доставників.