Джерело
Відповідальні громадяни/Responsible citizens | У ГО «Відповідальні громадяни» відбулася фасилітована сесія з розробки...
2 910 Охват/переглядів
2025-08-26 07:03
Повідомлення №507
У ГО «Відповідальні громадяни» відбулася фасилітована сесія з розробки операційного плану до Стратегії 2025–2027 років.До зустрічі долучилися команди з Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей – регіонів, де організація реалізує свої програми.Під час сесії учасники проаналізували основні виклики, з якими стикаються громади у прифронтових та постраждалих від війни районах, оцінили результати діяльності за попередній період у сфері захисту прав дітей, надання багатосекторальної гуманітарної допомоги, підтримки освіти та психосоціальної підтримки сімей, а також визначили ключові пріоритети на найближчі роки – посилення системної допомоги дітям і сім’ям, розвиток партнерств, підвищення спроможності місцевих громад та впровадження інноваційних підходів у роботі.Для нас надзвичайно важливо чути голос команди – тих, хто працює на передовій та реалізує проєкти на всіх етапах, адже саме їхній досвід і бачення формують реалістичну та дієву стратегію.Стратегія на 2025–2027 роки стане дороговказом, що допоможе організації не лише реагувати на нагальні потреби, а й будувати стійкі рішення для майбутнього.🤝 Дякуємо всім учасникам сесії за спільну роботу, обмін досвідом і відданість спільній меті – підтримці людей, які найбільше цього потребують.