Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ресламаячня
Додано 14 лип 2024

Ресламаячня

@reslamaiachnia
Кількість підписників: 94
Фото: 342
Відео: 150
Посилання: 27
Опис:
Ресламаячня - сучасний канал про реслінг! Тут ви знайдете новини WWE, дайджести основних подій, меми про реслерів та хворі фантазії авторів на тему “Що якщо...?”.
Джерело

Ресламаячня | Між любов’ю та ненавистю.Найперше, в чому її звинувачує ком’юніті, що ...

Логотип телеграм спільноти - Ресламаячня Ресламаячня @reslamaiachnia
123 Охват/переглядів 2025-02-13 09:22 Повідомлення №596
Між любов’ю та ненавистю.Найперше, в чому її звинувачує ком’юніті, що вона дерев’яна. Це досить обширне поняття і зазвичай якихось подробиць у цих коментарях немає, тож припустимо з вами, що вона погано працює на ринзі, повільна, бідна на прийоми і тому подібне. Але ж чи так? Через свої розміри вона не може переконливо протистояти іншим дівчатам, які зазвичай більші і сильніші за Морган. Їй доводиться постійно рухатись та вкладати всю свою мізерну вагу, щоб її удари виглядали більш-менш правдиво. Щодо прийомів, то так, можливо в неї був і не найширший арсенал, але вона досить легко після союзу з Містеріо молодшим запозичила в нього Три Амігос та декілька стрибків. Причому інколи вона їх виконує краще за Брудного Дома. Тож нам здається цей міф ми, якщо не зруйнували повністю то, досить ґрунтовно, піддали його сумнівам. В другу чергу ми обрали звинувачення в тому, що вона ботчить. Але ж люди, багато з реслері, на жаль, не без гріху, навіть супер-зірки… Звісно, травма, що була завдана Рії, була дуже неприємною, але здається в тому випадку була провина не лише Лів, а й усіх хто працював над цим епізодом. Але крім цього, прям жахливих речей від неї не згадати. Скоріш через помилки вона частіше завдає болю сама собі. Тож в чому тоді проблема? Хтось виказує претензії, що вона тікає від бою… Але пробачте, це типова хілльська поведінка. Цим промишляли і СМ-Панк, і Едж.Так якщо вона не гірша за багатьох своїх партнерок, чому її не дуже люблять люди? Можливо, її не сприймають серйозно через габарити. Маленька собачка - завжди цуценя. Можливо, через те, що вона відбирає ефірний час у дівчат, які комусь подобаються більше за неї. А може справа в тому, що Лів добре вдається її роль і люди розмивають кордон між персонажем та виконавцем? Ми залишимо право відповісти на це питання вам, але дуже просимо, спробуйте перед цим зважити на всі наведені факти.