Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ігор Рейтерович | REITERS 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Ігор Рейтерович | REITERS 🇺🇦

@reiters
Кількість підписників: 9 175
Фото: 10,900
Відео: 823
Посилання: 824
Опис:
Оперативна аналітика від політолога Ігоря Рейтеровича. Щастя для всіх, задарма, і нехай ніхто не піде обділений😉! Крім, звичайно, русні. Їй горіти у пеклі.
Джерело

Ігор Рейтерович | REITERS 🇺🇦 | Цікава історія починає розгортатися прямо зараз. Кияни – і не тільки –...

Логотип телеграм спільноти - Ігор Рейтерович | REITERS 🇺🇦 Ігор Рейтерович | REITERS 🇺🇦 @reiters
1 060 Охват/переглядів 2026-06-22 10:30 Повідомлення №32218
Цікава історія починає розгортатися прямо зараз. Кияни – і не тільки – масово скаржаться на комунальні платіжки, в яких фігурують суми за… опалення. В середині червня. Подається все це як перерахунок, але виникає питання: чого саме? Бо взимку багато хто через російські терористичні атаки взагалі не отримував послуг з опалення. І Уряд обіцяв врахувати це. Однак зараз урядовці роблять вигляд, що нічого не знають про нові платіжки та обіцяють розібратися. А, як відомо, розбиратися вони можуть довго. І це при тому, що ще з минулого року у парламенті пропонують прийняти одне дуже просте рішення: звільнити людей від оплати комунальних послуг за період, коли вони їх не отримували. З такою ініціативою виступала, зокрема, команда «Розумної Політики». Однак цю ініціативу влада або послідовно провалює, або ігнорує. В результаті, проблема ще більше загострюється, адже Міжнародний валютний фонд нещодавно заявив, що нинішня система тарифів послаблює фінансовий стан державних енергокомпаній. Що буде далі – не складно здогадатися. Тарифи почнуть зростати. Тож все, що відбувається зараз – не більше, ніж прелюдія. Хоча президент неодноразово обіцяв українцям, що до завершення війни тарифи не підвищуватимуть. До речі, як і податки. Однак по факту вийшло зовсім по-іншому. І, судячи з усього, далі буде гірше. Бо замість професійних переговорів з МВФ, влада готова підписувати що завгодно заради ситуативної вигоди. За яку потім будуть розплачуватися мільйони українців.