Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ігор Рейтерович | REITERS 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Ігор Рейтерович | REITERS 🇺🇦

@reiters
Кількість підписників: 9 175
Фото: 10,900
Відео: 825
Посилання: 826
Опис:
Оперативна аналітика від політолога Ігоря Рейтеровича. Щастя для всіх, задарма, і нехай ніхто не піде обділений😉! Крім, звичайно, русні. Їй горіти у пеклі.
Джерело

Ігор Рейтерович | REITERS 🇺🇦 | Поки влада розказує про те, як героїчно змогла переконати МВФ не запро...

Логотип телеграм спільноти - REITERS 🇺🇦 Ігор Рейтерович | REITERS 🇺🇦 @reiters
1 000 Охват/переглядів 2026-04-22 17:00 Повідомлення №31199
Поки влада розказує про те, як героїчно змогла переконати МВФ не запроваджувати ПДВ для ФОПів (хоча в реальності проблему не вирішено, а просто відтерміновано), виявилося, що вкрай актуальне питання відбудови у нас повністю провалено. Оскільки після початку повномасштабного вторгнення були зруйновані тисячі домівок українців, а також об’єкти соціальної та критичної інфраструктури, держава обіцяла допомогти все відновити. Щоправда, процес дуже затягнувся і багато хто й досі чекає на допомогу. Бо у державі, як завжди, не вистачає грошей. На схеми довкола «Енергоатому», фіктивне будівництво укріплень, кешбекі та «вовіни тисячі» гроші є, а на відновлення – зась. Менше з тим, у 2023–2024 роках на урядовий проєкт з відновлення 595 об'єктів на деокупованих територіях було виділено 10,8 млрд грн, а згодом ще понад пів мільярда гривень. І от нещодавно Дмитро Разумков звернув увагу на дані аудиту Рахункової Палати щодо проєктів з відновлення і оприлюднив їх (бо явно були сподівання, що їх ніхто не помітить). Шок – це єдине цензурне слово, яке спадає на думку, коли ми дивимося на представлені дані.Отже, у 2023 році відновили лише один (!) об’єкт. У 2024 році – жодного! Нуль, зеро. На територіях, які були деокуповані завдяки нашим героїчним ЗСУ. Але влада не змогла елементарно витратити вже виділені кошти. Чого тепер очікувати від повоєнної відбудови, навіть страшно уявити. Бо суми там будуть космічні. Але, схоже, влада збирається їх класти собі в кишеню, а не відновлювати країну.