Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради
Додано 14 лип 2024

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради

@regina_harchenko
Кількість підписників: 11 266
Фото: 10,100
Відео: 1,380
Посилання: 1,630
Опис:
Офіційний телеграм-канал секретаря Запорізької міської ради та виконувачки обовʼязків міського голови Регіни Харченко. Про Запоріжжя та для запорізької громади 🇺🇦 🔗 Запорізька міська рада: https://zp.gov.ua
Джерело

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради | Відновлюємо тролейбусне сполучення між Хортицьким і Дніпровським район...

Логотип телеграм спільноти - Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради @regina_harchenko
3 440 Охват/переглядів 2026-05-22 10:45 Повідомлення №12900
Відновлюємо тролейбусне сполучення між Хортицьким і Дніпровським районами, яке зупинилося ще на початку вторгнення! Йдеться про маршрут №2, який запустили 2020 року та який з’єднує Бородинський мікрорайон і Хортицький район. Для багатьох людей це щоденний маршрут на роботу, навчання, до лікарів тощо. Після початку повномасштабної війни рух маршруту був зупинений. Місто було змушене змінювати схеми роботи електротранспорту, зокрема через ДніпроГЕС, з урахуванням безпекової ситуації. А в період, коли руху не було, на окремих ділянках почали фіксуватися випадки розкрадання контактного проводу. Саме тому у 2025 році було демонтовано майже 7 кілометрів контактної мережі, щоб зберегти комунальне майно.Але звернення мешканців показали: цей маршрут місту потрібен. Тому після аналізу ситуації ухвалила рішення його відновити. За моїм дорученням КП «Запоріжелектротранс» уже розпочало монтаж контактної мережі на ділянках, де вона була раніше. Це плановий технічний процес, який потребує часу, але головне — роботи вже стартували. Плануємо використовувати на цьому маршруті саме тролейбуси з автономним ходом.