Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради
Додано 14 лип 2024

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради

@regina_harchenko
Кількість підписників: 11 266
Фото: 10,100
Відео: 1,380
Посилання: 1,630
Опис:
Офіційний телеграм-канал секретаря Запорізької міської ради та виконувачки обовʼязків міського голови Регіни Харченко. Про Запоріжжя та для запорізької громади 🇺🇦 🔗 Запорізька міська рада: https://zp.gov.ua
Джерело

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради | Зараз уже є перші звіти щодо ситуації в регіонах після російського уда...

Логотип телеграм спільноти - Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради @regina_harchenko
1 580 Охват/переглядів 2026-01-20 07:48 Повідомлення №10539
Зараз уже є перші звіти щодо ситуації в регіонах після російського удару. Київ та Київщина, Вінницька область, Дніпровщина, Одеська область, Запоріжжя, Полтавщина, Сумщина та інші наші області. Всюди залучені ремонтні бригади, ДСНС України, усі необхідні сили. В російському ударі була значна кількість балістики та крилатих ракет. Ще більш ніж 300 ударних дронів. Наші сили протиповітряної оборони відпрацювали по суттєвій кількості цілей. За добу до цього удару ми нарешті отримали необхідні ракети, і це суттєво допомогло. Кожен пакет підтримки має значення. Ракети для «петріотів», для «насамсів», для інших систем ППО критично необхідні. Пряме завдання всієї нашої дипломатичної системи – працювати, щоб в України було достатньо засобів ППО. І партнери мають не підводити із цим, ракети для ППО – це реальний захист життя людей. У форматі спеціального енергетичного селектора визначимо повні деталі щодо наслідків атаки та необхідні ресурси, щоб відновити постачання електрики, тепла й води людям. Найбільш складна ситуація поки в Києві, значна кількість житлових будинків без опалення. Важливо, щоб світ про це не мовчав. Росія не може бути на рівних з іншими країнами світу, поки налаштована тільки на вбивства й знущання з людей. Зараз усі українські посадовці, кожен відповідальний за роботу державних інституцій, обласної та місцевої влади, українських енергетичних компаній – усі повинні бути в Україні, працювати, допомагати людям та старатися стабілізувати ситуацію. Треба бути у своїй державі, у своїх містах, зі своїми громадами. Слава Україні!