Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради
Додано 14 лип 2024

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради

@regina_harchenko
Кількість підписників: 11 266
Фото: 10,100
Відео: 1,380
Посилання: 1,630
Опис:
Офіційний телеграм-канал секретаря Запорізької міської ради та виконувачки обовʼязків міського голови Регіни Харченко. Про Запоріжжя та для запорізької громади 🇺🇦 🔗 Запорізька міська рада: https://zp.gov.ua
Джерело

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради | Проінспектували будинок №16 по вулиці Сталеварів, в якому вже живуть л...

Логотип телеграм спільноти - Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради @regina_harchenko
2 530 Охват/переглядів 2025-09-03 16:46 Повідомлення №7781
Проінспектували будинок №16 по вулиці Сталеварів, в якому вже живуть люди, разом з очільником ЗОВА Іваном Федоровим. 6 жовтня 2022 року памʼятає кожен запоріжець. Тоді росіяни завдали нищивного удару по будинках центру міста. Частково зруйновано було декілька багатоповерхівок, серед яких і цей. Загинули люди…Ми обрали шлях відбудови — не зносити, а відновити. Бо за кожною стіною — спогади, родини, історії.Виконано великий обсяг робіт: ◾️ демонтаж аварійних конструкцій; ◾️ укріплення будівлі;◾️ ремонт покрівлі та фасаду;◾️ відновлення внутрішніх мережі;◾️ заміна вікон та дверей;Найбільше постраждав третій підʼїд. Всі 12 квартир було відновлено. Облаштували бомбосховище, врахували всі вимоги безбарʼєрного середовища: встановлено підйомник, у сховищі передбачені пандуси.Будинок вже визнаний придатним для заселення. Дев’ять родин отримали ключі від нових осель, ще троє власників зараз за межами міста. Загалом у будинку 16 квартир: ті, що не були повністю зруйновані, теж включені в програму ремонту.Доручили спеціалістам Департаменту житлово-комунального господарства виконати контрольний обхід кожної квартири та зафіксувати моменти, які варто доробити. Також кронуємо дерева, які заважають та становлять небезпеку. …Попри фронтову реальність, ми відбудовуємо. Люди живуть сьогодні, а не завтра. Кожна відновлена стіна — це збереження нашого міста. Бо якщо залишити самі руїни — воно спорожніє. Тому ми тримаємо баланс. Між боротьбою та відновленням для тих, хто тут і зараз.Telegram | Facebook | Instagram | TikTok