Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради
Додано 14 лип 2024

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради

@regina_harchenko
Кількість підписників: 11 266
Фото: 10,100
Відео: 1,380
Посилання: 1,630
Опис:
Офіційний телеграм-канал секретаря Запорізької міської ради та виконувачки обовʼязків міського голови Регіни Харченко. Про Запоріжжя та для запорізької громади 🇺🇦 🔗 Запорізька міська рада: https://zp.gov.ua
Джерело

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради | Найважливіший рушій громади - це люди. Не подумайте погано, але люди -...

Логотип телеграм спільноти - Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради @regina_harchenko
4 400 Охват/переглядів 2025-01-11 14:30 Повідомлення №3432
Найважливіший рушій громади - це люди. Не подумайте погано, але люди - це і найважливіший ресурс. В контексті сплати ПДФО, ЄП, акцизів тощо. Водночас, ще є земля. І звісно, земельні ресурси є одним з найстабільніших джерел доходу для міста....З самого початку депутатської діяльності я мала безліч запитань: як то після надання ділянки в оренду орендар не поспішає укладати договір!? чому своєчасно не укладають додаткові угоди після отримання актуальної НГО!? як так складається, що деякі заяви про виділення земельної ділянки лежать роками, а деякі заяви розглядають протягом двох тижнів!? невже ніхто системно не працює в міській раді з метою моніторингу надходжень від земельного податку та орендної плати!?...Запитань безліч. Тому, дякую усім причетним, хто в 2024 році почав працювати над налагодженням роботи між департаментами міської ради, управлінням ДПС у Запорізькій області та Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області.◾️ Було отримано перелік ділянок - близько 12 тисяч усіх наявних ділянок (!), в тому числі отримали від Департаменту управління активами перелік ділянок, що в оренді - 3704.◾️ З ціллю перевірки та приведення у відповідність з законодавством отримуються витяги з НГО в Держгеокадастрі. ◾️ Станом на 24.12.2024р. отримано 396 (1192,2979 га) витягів, в роботі ще 121 (535,862 га). ◾️ Отримано близько 100 витягів шляхом виправлення помилок, за якими планувалось проводити інвентаризацію. За отриманими витягами розраховується сума несплаченої орендної плати, інформація передається в Департамент правового забезпечення для стягнення заборгованості у судовому порядку, в роботі 65 розрахунків для стягнення заборгованості (58,4 млн. грн.).◾️ Укладено 104 договори ( 40,6 га) на 12,1 млн. (бо ніхто не звертав уваги на їх відсутність десь з 2018 року чи навпаки створював штучні перешкоди в їх укладанні) ◾️ Укладено 11 додаткових угод (4,6 га) на 4,9 млн. грн. орендної плати на рік....Чи вдалося змінити систему цілком та повністю!? Ні. Чи певна я на 100 %, що хтось з чиновників міської влади, може видатися «слабкою людиною» з бажанням здобути особисті вигоди!? Ні. Чи реагую я особисто на кожну скаргу від підприємців про створення штучних перешкод в укладанні договору та/або проведенні реєстраційних процедур!? Так (!) Чи буду реагувати в подальшому!? Так (!) Бо, ще є дуже багато питань (над якими потрібно повільно, політично виважено, але наполегливо працювати, щоб в деяких випадках реалізувати «суспільну справедливість»). Але, жоден підприємець чи підприємство не може сказати, що хтось має необґрунтовані преференції. Бізнес має сплачувати податки і нічого окрім податків. Сплачувати податки - це про любов до свого міста.