🏈 Чому гравці їдуть не в ЛА та НЙ, тренери на звільнення та секрет Мейе. Новорічний мейлбег | NFL-2025Олексій Борисовський зі свіжим подкастом про НФЛ.❗️Налітаємо на подкаст. Вподобайки і коментарі на Ютубі 🙏🙏🙏(00:00) — Привітання та вступ;(03:20) — Чому не їдуть масово грати в ЛА та Нью-Йорк? Система врахування податків в лізі;(11:50) — Найцінніші позиції на полі. Декодування плейколу та розстановка протекшенів в НФЛ;(32:18) — Секрет взльоту Дрейка Мейе та різниця між прогрешен бейз офенс і читанням каверейджів.(39:15) — Топ-3 команд, для яких найбільш важливим є 18-й тиждень. Чи не провалиться Дарнольд та чому погано грає Мейфілд?(48:50) — Топ-3 матча регулярки, епік вінс та епік фейлз, "Лицар року" та чи намахав всіх Джеррі Джонс?(58:44) — Хто буде в топ-3 драфту? Тренери на підвищення, звільнення і вихід з ліги.(1:11:15) — Перспективи Г'юстона. Хто буде наступним "Філєй Ріверсом" НФЛ?Та багато-багато відповідей на інші запитання.***📺 Спонсорство на YouTube💸 Стати патроном на Patreon***📺 YouTube🎧 Simplecast🎧 Apple Podcasts🎧 Spotify📩 RedZone | Все про NFL
🏈 За чим і на що дивитися у другу хвилю?🏈 Лас Вегас Рейдерз (2-13) — 🏈 Нью-Йорк Джайантс (2-13)Найбільш важливий матч сезону в контексті драфту відбудеться в другу хвилю, де Лас Вегас та Нью-Йорк будуть вирішувати яка з цих команд матиме перший пік драфту.Тому "Танк Боул" — доволі адекватна назва для цього матчу.Паралельно буде проходити матч між Іглз та Біллз, який теж є доволі важливим і більш якісним. Але це банально.Тому мені все ж подобається ідея подивитися за душевними муками Рейдерз та Джайантс із вибором керуватися разумом і злити матч, чи серцем і намагатися виграти.Давайте казати чесно, цей матч має більше значення для Лас Вегаса, в яких немає франчайз квотербека і перший пік дасть їм гарантію обрати Фернандо Мендозу чи іншого кью бі.Тому вони вже всадили на банку своїх головних зірок — Макса Кросбі та Брока Боверза — із поміткою травмованих гравців.Але вони не всадили Джено Сміта, який весь сезон старанно тащив Лас Вегас до першого піку, але може й піднасрати Рейдерз у найважливіший момент.Тим паче, що пік Мендози — пряма загроза для нього.Джено Сміт набагато краще грає проти персоналки цього сезону із дев'ятою різницею в ефективності в НФЛ, а Джай грають третій % мен каверейджа.За рахунок непоганого пас рашу їх каверейдж навіть йде 19-м в НФЛ, що дуже непогано для команд цього рівня.Сміт йде третім в НФЛ за % пасів в редзон, а Джайантс мають лише 28-му ефективність поблизу власної заліковки. Тому це можливість для тачдаунів для Джено, але це ж "Танк Боул" і тому логічно буде бачити винос від Дженті, якщо гірше — це краще.Але Сміт в теорії може бути ефективним проти Джайантс.В плані виносу тут взагалі найбільш клоунський матчап сезону в НФЛ.Найгірша лінія НФЛ на ран блоці проти найгіршого ран стопу. Хто буде гірше багато в чому вирішить долю першого піку.Ештон Дженті індивідуально є сильним талантом, про що говорить топ-5 рейт за форсованими місд теклами навіть із жахливими умовами гри.Джайантс йдуть в топ-3 за місд теклами, тому це матчап де Дженті може й втекти.Джексону Дарту мають створити всі умови для продуктивної гри і хвилюватися за психопата у гарного сенсі цього слова Макса Кросбі йому вже не треба.Лас Вегас грає в одного високого сейфті з третім рейтом в НФЛ, а Джексон Дарт має 24-ту ефективність проти цієї схеми.Вандейл Робінсон може бути першою ціллю із топ-15 ефективністю проти зони в лізі у матчапі проти 27-го пасового захисту із третьою часткою застосування зони.Ще одним фактором буде жахлива гра лайнбекерів Рейдерз, які регулярно приймають неправильні рішення і знаходяться не в тому місці.Тут і Тайрон Трейсі може набігати-наловити і Джексон Дарт використати свої ноги.Голова підказує мені, що Джайантс менше хочуть програти цей матч за Рейдерз.Але в НФЛ все доволі часто працює навпаки. І Джено реально може піднасрати Лас Вегасу ще раз.Найкращі ставки:Лас Вегас +3.5 за 1.67Ештон Дженті 75.5 ярдів виносом ТБ за 1.80Джексон Дарт 29.5 ярдів виносом ТБ за 1.86👑 Якщо вам подобається хід моїх думок і ви хочете зробити перегляд матчів цікавішим — заходьте на betking👑 Посилання на реєстрацію, а з промокодом redzoneukr можна ще й отримати 1000 гривень бонусу навіть без депозиту.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL
🏈 В Лас Вегасі величезний скандал через танкінг із шатдауном Макса Кросбі на фоні матчу за перший пік драфту.На цьому тижні відбудеться один з найважливіших матчів сезону, але зовсім не за байвік чи за перемогу в дивізіоні.Ні, грати будуть дві 2-13 команди — Рейдерз та Джайантс. Хто програє, той із великим відсотком ймовірності матиме перший пік драфту 2026 року.І це ставить перед обома командами доволі стандартну для американського спорту дилему: менеджмент хвилюється за пік на драфті і хоче програвати, а гравці і тренери борються за контракти, гроші та роль в команді і ще багато інших речей.І звісно ж хочуть ловити тачдауни, вигравати і так далі. Люди з драфту це конкуренція для гравців в ростері, які деяких із них можуть замінити.Тому на початку тижня зірковий пас рашер Рейдерз Макс Кросбі відповідав на запитання про танкінг в доволі притаманному стилі із заявами, що він буде мочити все живе на полі і йому по барабану який там пік на драфті буде в Рейдерз.В менеджменті послухали це все і зашатдаунили Кросбі на два останніх матча регулярки нібито через травму коліна гравця.Джей Глейзер написав, що це викликало крайнє невдоволення гравця, Кросбі пішов із будівлі франчайзу і вперше відкрито поставив під питання своє майбутнє в команді.Кросбі — найкращий гравець Рейдерз і один з найкращих захисників НФЛ.І це в захисті, де окрім нього зірок просто немає. Та й якісних гравців знайти важкувато.Кросбі задокументовано ненавидить танкінг і це дійсно може стати останньою краплею у терплячості Макса провальних результатів Лас Вегаса.До цього моменту вони були гімном, але хоча б чесним. Тепер вже ні. І це має значення в НФЛ.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL
🏈 Вчорашній матч і цей сезон підтвердив те, що деякі забули — Гоффу треба сильна о-лайн для того щоб бути успішним.Вона треба майже всім насправді, але всі кью бі по різному можуть впоратися із тиском.Гофф — це топ-10 кью бі НФЛ із сильною о-лайн. Він навіть топ-5 із елітною лінією, якою ще декілька сезонів тому була лінія Детройту.Але якщо його лінія грає як вчора, то Гофф перетворюється на квотербека на межі вимог стартера НФЛ.Він такий, цього не змінити. Так було і в Ремз, де Джаред швидко стартував із гарною ОЛ, але закінчився дуже швидко із деградацією лінії.І зараз перед Детройтом стоїть завдання не повторити помилок Лос-Анджелеса у комплектації о-лайн.Тому що свого Метью Стеффорда, як це б не звучало іронічно, вони можуть і не знайти на ринку обмінів, як пощастило в свій час Ремз.Зараз стан о-лайн в Лайонз наступний:ЛТ — Тейлор Деккер стрімко закінчується і регресує вже третій рік підряд, плюс ламається так само третій рік.Гарди — Кріс Махогані і Тейт Ратледж. Обидвоє молоді, але дуже направлені на ран блок. На пас блоці це один з найгірших дуетів ліги. Не без потенціалу, але важко уявити, що вони будуть надійними блокерами під Джареда Гоффа.Центр — А його взагалі немає. РТ — Пенеї Сівелл. Найкращий гравець НФЛ на позиції і абсолютна еліта. Але і він домінує скоріше на ран блоці.У підсумку маємо ситуацію, де питання центра прям кричуще. Лівого текла треба шукати ВЖЕ зараз, щоб потім не було пізно.Обидва гарди скоріш за все теж не є вирішенням проблеми Джареда Гоффа.Тобто треба в перспективі двох років знайти як мінімум три нових стартера.А це абсолютно нова лінія.Звісно це якщо є ціль не просрати Джареда Гоффа і залишити його ефективним квотербеком, а не зробити з нього чудовисько, яке пливе під тиском і втрачає м'яча.З платіжкою Лайонз це питання треба вирішувати на драфті, а не на ринку.Бред Голмз гаряче почав на посту ГМ-а і влучив в більшість важливих піків.Але два останніх драфти Детройту були м'яко кажучи слабенькими.І щоб залишити Лайонз в обоймі сильних команд, а не стати "кісками" Голмзу треба не просто драфтувати лайнменів, а влучати цими піками.І це із тим, що захист теж виглядає як швейцарський сир...Тому чемпіонське вікно Детройту, якщо ще не зачинилося, то стало кватиркою.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL
🏈 За чим і на що дивитися у третьому Різдвяному матчі?🏈 Канзас Сіті Чіфс (6-9) — 🏈 Денвер Бронкос (12-3)03:15, DAZN.com — безкоштовно для 🇺🇦.І знову за задумом НФЛ це мав бути топовий матч між Патріком Магомзом і командою Шона Пейтона, бажано за дивізіон.Але Чіфс цього сезону продовжили регресувати, а Патрік Магомз розірвав "хрести".І навіть його бекап Гарднер Міншью вибув до кінця сезону, тому матчап Кріса Оладокуна проти елітного і агресивного захисту Венса Джозефа виглядає не привабливо, скоріше страшно.Виглядає це все як передача з Нейшенал Джеографікс, де прайд левів заганяє і з'їдає антилопу.Ти знаєш що станеться, знаєш що антилопа приречена, що вони її зжеруть, це виглядає моторошно. Але все рівно дивишся.І це НФЛ, ми все рівно будемо це дивитися 😂😂😂Чіфс в цьому матчі дійсно виглядають приреченими, адже в них навіть немає опції покластися на винос. 3 ярди за винос від Каріма Ганта та Айзеї Пачеко не врятують їхню антилопу.Доля Оладокуна в цьому матчі — опинитися у шлунку Ніка Боніто та компанії.Хоча набирати хоч якісь ярди допомагати йому має Тревіс Келсі, який отримує гарний матчап проти Бронкос, які 26-ті за пропущеними ярдами від ТЕ суперника.Наскільки цей матч буде компетітів буде залежати цілковито від гри захисту Канзасу.Це НФЛ, тут впираються до останнього і юніт Стіва Спаньоло все ще залишається доволі сильним. І хочеться вірити, що повторення ганьби проти Тайтенз в Різдво не станеться.Проти Бо Нікса можна грати, він погано виглядає під тиском і має 29-у ефективність в НФЛ під тиском. Канзас йде в топ-10 за його створенням, але гра Кріса Джонса цього сезону нестабільна, а в Денвера найкраща о-лайн ліги на пас блоці.Чіфс в топ-10 за грою в мен каверейдж і це гарний матчап для Кортленда Саттона, який набирає по 2.88 ярдів за маршрут проти цього типажу каверейджа.Доволі часто захисти концентруються на Саттоні, що відкриває поле для Троя Френкліна. Але він проти персоналки набирає всього 0.84 ярди за маршрут, тому для Троя це поганий матчап.Винос також буде грати ключову роль, там Канзас лише 13-й за ефективністю ран стопу. І якщо все піде по сценарію Бронкос, то саме раннери будуть прискорювати відхід до сну всіх хто буде дивитися цей матч.Найкращі ставки:Більше 6.5 секів від обох команд за 1.74Ар Джей Гарві більше 55.5 ярдів виносом за 1.86Тревіс Келсі 34.5 ярдів на прийомі ТБ за 1.83👑 Якщо вам подобається хід моїх думок і ви хочете зробити перегляд матчів цікавішим — заходьте на betking👑 Посилання на реєстрацію, а з промокодом redzoneukr можна ще й отримати 1000 гривень бонусу навіть без депозиту.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL
🎁 🤭 Вітаю всіх із прийдешніми святами, нехай Різдво пройде щасливо, в колі сім'ї та у теплі!А для того, щоб ми могли провести свята саме так стараються наші хлопці із ЗСУ включно із Капітошкою, для якого ми проводили останній збір.Основне до Максима вже доїхало, як раз встигло під його новий виїзд на завдання, чому особисто я безмежно радий (він теж 😂).Так що все ж встигли більшість подаруночків Капітошці під ялиночку завезти.Що ж я закупив на зібрані з вами 120 776 грн?1. Зарядна станція BLUETTI Apex 300 2700Wh 750000mAh 3800W — 84 999 грн.2. Зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro 1000Вт/г — 33 999 грн.3. І на решту від станцій ще замовив за запитом Максима сушарку для взуття з таймером Glovii GG20 — 1698 грн.Загалом: 120 696 грн. Решту витрачу ще на доставку сушарки до Капітошки, поки що вона їде до мене із Польщі.Емоції та подяка від Максима на відео, тут без зайвих слів взагалі. Помітно наскільки це важливо для нього і для його підрозділу і що ми з вами насправді робимо добру справу і допомагаємо хлопцям необхідним.Ще раз всім величезна подяка за участь в зборі і готуємось до наступного!📩 RedZone | Все про NFL
🏈 Чіфс роздягнули Канзас в угоді про релокейшен. Це просто крадіжка.Серйозно, Чіфс отримали від штату Канзас настільки шикарні умови наскільки взагалі можна мріяти.Джо Помліано вивчив всі 33 сторінки угоди і пише, що Канзас надасть Чіфс приблизно 3 млрд доларів на побудову стадіону, побудову інфраструктури та позбавлення від податків.І НЕ ОТРИМАЄ ЗА ЦЕ МАЙЖЕ НІЧОГО.Чіфс залишають собі всі 100% доходів від всіх активностей на стадіоні, включно із продажами їжі та випивки та спонсорськими контрактами.І не тільки від матчів НФЛ, а просто від будь якого івенту на стадіоні включно із концертами і так далі.Власником нового стадіону буде штат Канзас і Чіфс будуть платити їм оренду в 7 млн доларів щорічно.Мало того що це відносно небагато, так ще й ці гроші Чіфс не будуть сплачувати напряму у бюджет штату, а можуть витратити їх на реновації, ремонт та навіть операційні витрати.Наприклад, Чіфс можуть використовувати власну орендну плату на те щоб найняти службу безпеки чи працівників на парковку. Імба.Ніколи не бачив подібних угод по стадіону в житті. Кларк Гант вижав максимум із бажання Канзасу мати команду і того що Міссурі готові були надати хоч щось для створення вигляду боротьби за Чіфс.А ще в США кажуть що це Зеленський найкращий продавець у світі...🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL
🏈 NFL хоче поліпшити якість суддівства у перемовинах із профспілкою суддів.Нинішній колективний договір між НФЛ та профспілкою суддіва завершує свою дію в травні і сторони вже ведуть перемовини про наступний.Ліга дуже хоче поліпшити якість суддівства і мати доступ до суддів цілий рік.Зараз за умовами договору НФЛ не може контактувати із суддями з моменту завершення Супер Боулу і до 15 травня. І це виглядає дивно.Ліга хоче мати доступ до суддів цілий рік, щоб проводити тренінги та інше підвищення кваліфікації.Можливо, робота в НФЛ стане основним місцем зайнятості для суддів після цих перемовин. Адже зараз всі вони мають ще одну роботу поза сезоном НФЛ і це викликає критику. Пука Накуа на цьому тижні казав, що судді спеціально кидають погані прапорці, щоб бути в кадрі на телебаченні і хизуватися цим перед колегами на основній роботі.В НФЛ та суддів вже був свій локаут, так що в разі відсутності домовленості ліги буде знову змушена шукати суддів на стороні.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL
🏈 За чим і на що дивитися у Thursday Night Football?🏈 Сіетл Сігокс (11-3) — 🏈 Лос-Анджелес Ремз (11-3)03:15, п'ятниця, DAZN.com — безкоштовно для 🇺🇦.Безперечно, це найважливіший матч всієї регулярки як мінімум для НФК, а як на мене то і всієї НФЛ.Зустрічаються не просто суперники за корону дивізіону НФК Захід, а ще й дві найкращих команди ліги (за моєю суб'єктивною думкою).Виграєш — лідируєш в дивізіоні та конференції. Програєш — бувай здоровий.Насправді це трохи злочин, що такий матч відбувається на короткому тижні в четвер і його не можна навіть зафлексити на інший тайм слот.Перший матч між ними дав доволі неоднозначну картинку. Обидва напади мали свої труднощі і Ремз виграли за рахунок кращого початку матчу, але друга половина була за Сіетлом.Тому цілком природньо очікувати трохи іншого результату в матчі-відповіді, який відбудеться вже на стадіоні Сігокс із їхніми палкими вболівальниками та шаленою атмосферою.Також Ремз будуть без Даванте Адамса, який розвантажував Пука Накуа і загалом був першою ціллю саме на бровці і в редзон. Це величезна втрата і адекватної заміни Адамсу в ЛА немає.Схематично матчап для Метью Стеффорда гарний. Він найкращий кью бі ліги в грі проти зони, а Сігокс грають зону із третьою частотою в НФЛ.Але конкретно зона Сіетла дуже відрізняється від інших представників НФЛ в гарну сторону як за комплектацією, так і тренерською думкою, адже Майка Макдональда можна вважати найбільш сучасним захисним тренером ліги.І цей захист після невдалого початку першого матчу зумів нівелювати топовий напад Ремз.І на цей раз цей захист буде в оптимальному складі після повернення всіх гравців в секондарі.Плюс Сіетл створює тиск із топ-3 рейтом в НФЛ і робить це з мінімумом бліців. А Стеффорд дуже не любить подібного розкладу.Метью — один з найкращих гравців ліги проти бліців і один з найгірших під тиском без бліців. В нього третя в НФЛ різниця в ефективності під тиском і без нього.Тому багато чого буде залежати від спроможності Сіетла створити тиск.І звісно ж зупинити винос. В Ремз найкращий ран блок НФЛ і найкраща схема виносу, що дозволяє Кайрену Вільямсу та Блейку Коруму йти в топ-10 по ярдам за спробу виносу.Сіетл має найкращий ран стоп ліги, так що це матчап сила на силу.Все гарно в Сігокс. Окрім гри квотербека останній місяць.Сем Дарнольд за три останніх матчи реалізував рівно нуль кидків в щільні віконця і загалом знову почав плисти під тиском.Поки що це не так помітно через десь слабкість суперників, десь через домінацію власного захисту, який і приносить перемоги.Але Ремз є неприємним суперником із шостим рейтом створення тиску. А Дарнольд — один з двох квотербеків НФЛ, в яких ще гірша різниця в грі під тиском аніж без нього порівняно із Стеффордом.Ще й Сем залишився без лівого текла Чарльза Кросса.Це виглядає рецептурою для повернення в Нарнію і Ремз це просто кармічна команда для Дарнольда, із якою в нього завжди найгірші матчі.Джексон Сміт-Нжигба краще грає проти персоналки аніж зони, але Ремз пропускають 29-ту кількість кетчів від ресіверів суперника.Так що загалом в цьому матчапі головним буде баталія ліній і те як Дарнольд впорається із неминучим тиском. А історія тут говорить не на користь Сема.Найкращі ставки:Перемога Сіетла за 1.80Джексон Сміт-Нжигба 6.5 кетчів ТБ за 1.80Кайрен Вільямс 69.5 ярдів виносом ТМ за 1.86👑 Якщо вам подобається хід моїх думок і ви хочете зробити перегляд матчів цікавішим — заходьте на betking👑 Посилання на реєстрацію, а з промокодом redzoneukr можна ще й отримати 1000 гривень бонусу навіть без депозиту.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL
🏈 Майамі всадили Туа на банку, його замінить Квін Юверс.Туа Таговайлоа догрався до того, що Майк Макденіел всадить його на банку до кінця сезону.Його замінить новачок із сьомого раунду Квін Юверс.В Туа цього сезону дуже нестабільна гра та показники. Він є лідером НФЛ із 15 перехопленнями, при чому всі 15 перехоплень він зробив проти зонного захисту.Це і є причиною нестабільності: грає Туа проти зони — грає як один з найгірших кью бі ліги, грає проти персоналки — все дуже непогано.Але зрозуміло що загалом гра Туа на фоні інших проблем Долфінз не влаштовує нікого.І розпорядження всадити Таговайлоа пішло зверху від власника Стівена Росса.Майамі майже нереально позбутися Туа наступного сезону. Долфінз і так в мінусах по платіжці і питання Тайріка Гілла висить ще більш гостро.З усіма штрафними санкціями у платіжку після релізу.Контракт Туа дуже важкий. Його відрахування наступного року мінусне з платіжки 99.2 млн доларів, відрахування після 1 червня — 67.4 млн в 2026 році та ще 31.8 млн в 2027-му.При обміні буде -45 млн.Тому Юверс звісно отримує шанс себе показати, але Туа наступного року нікуди з Майамі не дінеться тільки якщо не завершить кар'єру.🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL