Джерело
🏈 RedZone | Все про NFL | Чіфс роздягнули Канзас в угоді про релокейшен. Це просто крадіжка.Серй...
573 Охват/переглядів
2025-12-23 21:55
Повідомлення №3683
🏈 Чіфс роздягнули Канзас в угоді про релокейшен. Це просто крадіжка.Серйозно, Чіфс отримали від штату Канзас настільки шикарні умови наскільки взагалі можна мріяти.Джо Помліано вивчив всі 33 сторінки угоди і пише, що Канзас надасть Чіфс приблизно 3 млрд доларів на побудову стадіону, побудову інфраструктури та позбавлення від податків.І НЕ ОТРИМАЄ ЗА ЦЕ МАЙЖЕ НІЧОГО.Чіфс залишають собі всі 100% доходів від всіх активностей на стадіоні, включно із продажами їжі та випивки та спонсорськими контрактами.І не тільки від матчів НФЛ, а просто від будь якого івенту на стадіоні включно із концертами і так далі.Власником нового стадіону буде штат Канзас і Чіфс будуть платити їм оренду в 7 млн доларів щорічно.Мало того що це відносно небагато, так ще й ці гроші Чіфс не будуть сплачувати напряму у бюджет штату, а можуть витратити їх на реновації, ремонт та навіть операційні витрати.Наприклад, Чіфс можуть використовувати власну орендну плату на те щоб найняти службу безпеки чи працівників на парковку. Імба.Ніколи не бачив подібних угод по стадіону в житті. Кларк Гант вижав максимум із бажання Канзасу мати команду і того що Міссурі готові були надати хоч щось для створення вигляду боротьби за Чіфс.А ще в США кажуть що це Зеленський найкращий продавець у світі...🤝 betking📩 RedZone | Все про NFL