Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - RSOM | Манчестер Юнайтед
Додано 14 лип 2024

RSOM | Манчестер Юнайтед

@redsideofmanchester
Кількість підписників: 184
Фото: 5,110
Відео: 1,260
Посилання: 5,870
Опис:
Все про Червону сторону Манчестера - українською 🇺🇦 Ми не копіюємо новини, ми їх обговорюємо. Шеф: @byoleksandr На трансфер Балеба: https://send.monobank.ua/jar/5wK5gALd1K Стікери: https://t.me/addstickers/rsompack #ggmu
Джерело

RSOM | Манчестер Юнайтед | Взагалі, дуже цікава зара позиція в Інеос 🤔➡️ Залишають - тю, так ми н...

Логотип телеграм спільноти - RSOM | Манчестер Юнайтед RSOM | Манчестер Юнайтед @redsideofmanchester
133 Охват/переглядів 2024-10-16 08:11 Повідомлення №7226
Взагалі, дуже цікава зара позиція в Інеос 🤔➡️ Залишають - тю, так ми ніколи й не мали сумнівів, зі всіх можливих варіків ТХ - найкращий вибір. ➡️ Звільняють - нє, ну результати зовсім не годяться, треба були зміни. Мовчання у двох цих варіантах - відсутність відповідальності, як на мене. Здається, нинішнє керівництво зараз грає не зовсім на свою користь, навіть на перспективу, у випадку, якщо вони дійсно готують зміни. Маю сумніви, шо майбутній кандидат не зверне увагу на подібний жест дядьків у костюмах, де буде одразу зрозуміло, що у тебе за замовчуванням обмежений час на реалізацію своїх планів. Серія невдалих результатів - на вихід. Навряд комусь захочеться зіштовхнутись із подібними умовами, а накласти ще додатковий х10 тиск від ЗМІ до ключового слова «Юнайтед» - взагалі ховайся. Тренуйте самі, я краще посиджу без роботи. Враховуючи, наскільки складна у нас ситуація і наскільки багато тут роботи. Адже хто б не опинився на бровці, відчувати себе важливим для проєкту та відчувати підтримку - запорука успіху для будь-якого тренера. Скоріш за все, всередині клубу йдуть обговорення та безпосередні очні розмови, в яких запевняють в прихильності та довірі, але давати волю х10 для ЗМІ до ключових слів з «Юнайтед» - так собі ідея. Цілодобово читати мільйонні версії бурхливої фантазії Міррора та Мейла - явно не плюс до мотивації. Короч, мовчання - це не ок, згодні?