Джерело
RSOM | Манчестер Юнайтед | Думаю, справа в деякому почутті привілейованості, яке є в нашому клубі...
123 Охват/переглядів
2025-12-20 15:35
Повідомлення №10515
Думаю, справа в деякому почутті привілейованості, яке є в нашому клубі. І іноді жорсткі слова - це не погані слова. Іноді важкі моменти - це не погано для молодих гравців.Нам не потрібно постійно всіх хвалити - у кожній ситуації та з будь-якого приводу. Ми цим не допомагаємо. Саме тому ви зараз так часто говорите про футболістів, які виходять і йдуть проти клубу: все це відбувається тому, що вони відчувають себе такими, що «мають право». А потім легенди клубу кажуть: «якщо ти не граєш - йди, вони всі помиляються». Ні. Давайте подумаємо інакше: давайте залишимося, будемо боротися, долати труднощі. Можливо, тренер помиляється.У мене постійно є відчуття, що ми повинні боротися з цим настроєм. І, повторюся, іноді я перший, хто каже, що підвів цей клуб на полі. У мене є це відчуття. Ми не показуємо той рівень гри, який повинні. Але за межами поля я гарантую: я цей клуб не підводив.Тож, думаю, це щось усередині нашого клубу. Ми говоримо про те, що гравці іноді забувають, що означає грати за МЮ. І ми, як клуб, іноді забуваємо, хто ми є. Ось яке в мене відчуття.Тому я все розумію: це атмосфера, це момент у кар'єрі гравців, молодих хлопців. Вони почуваються привілейованими. Вони вважають нормальним відповісти тренеру картинкою.Мій кабінет завжди відкритий. Але ніхто не приходить зі мною поговорити. А саме так і потрібно вирішувати проблеми. Тому я вважаю, що спочатку нам потрібно змінитися як клубу - і тоді все інше теж зміниться. Так вже дістала це ниття навколо нашої «золотої молоді». Амассу давався шанс? Так. Обі? Так. Один? Ні. Якщо ти не рівня основи, зроби так, щоб ти був конкурентноспроможним. Прогресуй до цього рівня. Прояви бажання, що ти вартий шансу. Замість того, щоб доводити свою жагу до гри, ти спільно з братом проводиш привселюдну акцію протесту, лайкаєш пости із критикою, що тебе не випускають, робиш натяки у сторіз і тд. А потрібно доводити це на полі. От і все. Повністю підтримую Аморіма у конкретно цій ситуації. Молодь у нас просто на низькому рівні, яка професійно й близько не дотягує до рівня основної команди. У чому питання?Red Side Of Manchester