Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Моя Яма
Додано 06 гру 2025

Моя Яма

@redrusmem
Кількість підписників: 301
Фото: 7,020
Відео: 225
Посилання: 1,590
Опис:
Безпринциповий шітпостинг. Зв'язок: @Pankachka Кожен адмін відповідає лиш за свої пости. Завжди раді дискусії чи простому спілкуванню https://t.me/arhivjama - архів
Джерело

Моя Яма | Я і брат, якщо за віру говорим то це протестанська революція Йому дуже...

Логотип телеграм спільноти - Моя Яма Моя Яма @redrusmem
107 Охват/переглядів 2026-04-05 10:31 Повідомлення №14947
Я і брат, якщо за віру говорим то це протестанська революція Йому дуже неподобається, що ще є мотитви церковнослов'янською, та й загалом всі ритуали бо це не про розмову людини з богом, а про ритуалізацію.Мені також не до душі це все і якщо ж я прийшов для діалогу з богом то а) навіщо мені посередник у виді священика, б) навіщо всі ці аксесуари, від усього цього можна відмовитись, бо напряму це ніяк не сприяє у творені власного одкровення.Я звісно розумію чому є священик, яку важливу роль він грає, чому існують ці традиції, ритуали. Але це усе пояснюється цілком матеріальними і земними причинами і аргументами.З теологічної точки зору я не можу знайти причин існуванню всього цього. Хіба, як компроміс, в цьому можу сприйняти роль священика, як людини, що обслуговує процес діалогу, для кого це потрібно. Священик, як на мене в першу чергу - медіатор громади, бо в християнстві роль громади надзвичайно важлива і з практичної і з теологічної сторони.Я не є віруючим, зовсім, скоріш сприймаю християнство, як філосовський напрямок.Мій ж брат глибоко віруюча людина.