Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Редька family
Додано 06 січ 2025

Редька family

@redkafamily
Кількість підписників: 11 369
Фото: 2,090
Відео: 498
Посилання: 703
Опис:
майстер гумору, жебрак з Сум, Анатолій Почечун, комік+історик виступи: @alexlife11 Олександр реклама: @pani_liu Любна
Джерело

Редька family | дозвольте вилити душу) незважаючи на радість сьогодні, прекрасно розум...

Логотип телеграм спільноти - Редька family Редька family @redkafamily
2 380 Охват/переглядів 2026-03-19 16:46 Повідомлення №4786
дозвольте вилити душу) незважаючи на радість сьогодні, прекрасно розумію, що завтра всім буде похуй. якщо вже зараз не похуй)нічого після цієї поїздки в моїй карʼєрі не зміниться. НІ-ЧО-ГО.але!я робив це не для того щоб по всім шоу тягати регалію ПЕРШОГО КОМІКА в Антарктиді.на кожного першого, знайдеться первіший)я робив це заради шляху який мені довелось здолати. досвід отриманий в процесі боротьби за мрію, цінніший в сто раз, будь якого виступу, в будь якому місці.хто я? (голосом Зеленського)син військового і бібліотекарки, який в 11 років пішов грати в КВН і от через 17 років опинився з концертом в Антарктиді. хто вчився і ріс зі мною в Сумах, не дасть збрехати, я був пацан без золотої ложки в роті. звичайний клас, звичайна школа, звичайна вулиця. хто опускає руки через невдачі, послухайте уважно.я ніколи не був першим. хай згадають аксакали стендапу який статус Фелікс Редька мав на фоні топ імен?комік на підхваті, хвилин 7 виступити, якщо всі захворіли)незважаючи на те що вважаю себе найоригінальнішим, найхарактернішим і найнепередбачуванішим коміком українського стендапу, я досі не лідер індустрії і жодного року ним не був)навіть в трійці не був) біля мене завжди талановитіші, успішніші, ті кого більше любить аудиторія та тусовка. але мене НІКОЛИ це не деморалізує. Бог не обділив терпінням. не обділив бажанням.коли треба жерти лайно, навідміну від тих хто йде по життю поруч, не кидаю ложку, а прошу добавку) перевірено часом, за тисячами спроб, ховається вдача, а з вдачею під руку завжди мандрує успіх. спочатку було соромно зізнатися, але… я впевнений в собі. і це самозакоханість, а внутрішня установка, що я тут саме заради того чим займаюсь і що кожна перепона, не для того щоб мене збити з шляху, а щоб цікавіше йти було)дякую Вам, що раділи за мене і підтримували весь цей місяць.хай мій шлях стане натхненням для Вас. якщо жебрак з Сум зміг, то і Ви зможете.наснаги. здійснення всіх мрій. обіймаю!