Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ната в книжкових світах
Додано 06 гру 2025

Ната в книжкових світах

@redfox_books
Кількість підписників: 3 127
Фото: 1,930
Відео: 59
Посилання: 488
Опис:
в основному про книжки й можливо трошки більше · only booklovers left alive з питань співпраці - @happy_avokado книжкомрії - https://readeat.com/dreambooks/page-394
Джерело

Ната в книжкових світах | Ну, й нарешті підсумки🤭 Краще пізно, ніж ніколи, еге ж?📚Начиталось кни...

Логотип телеграм спільноти - Ната в книжкових світах Ната в книжкових світах @redfox_books
481 Охват/переглядів 2026-05-05 06:50 Повідомлення №2249
Ну, й нарешті підсумки🤭 Краще пізно, ніж ніколи, еге ж?📚Начиталось книжок:Не закоханіДочитувала з минулого місяця, читала в мега мерезенному настрої, тому сподобалось набагато менше ніж могло бНароджені легендою Сподобалось навіть більше ніж очікувала. Продовжу читати най хоча б авторка допише цикл. ЗалишенаДуже сумно коли книжки українських авторів не заходять. Стиль написання – вау, а от сюжет дуже повз. Книжка сама не знає чим вона хоче бути горром, трилером чи детективом й для мене це стало основною проблемою. Файні брюнети та інша нечестьАбажаю ту зе мун енд бек, весела, іронічна, з крутезним гумором, великодками, відсилками, колоритними персонажами. Коротше, топ оф зе топ усім читатиКороль відьомВажко йшла мені ця історія, навіть дуже. В цілому дуже цікавий концепт, але виконання як на мене підкачалоНе достоту мертваДуже зайшло, класна історія на пару вечорів, неординарний сюжет, написано дуже легко й відірватись неможливо простоПромені АласіЛюбов. Любов. Любов. Мені так сумно, що ця історія закінчилась, бо неймовірно запала в серце. Я вже майже зібралась з думками написати відгук, тому на днях принесу вам його обовʼязковоЗірки й кісткиПереслуховувала першу частину однієї з найулюбленіших трилогій. Це було ще краще ніж перший раз☺️ Також буде відгучок📚Начиталось мальописів:Дівчинка з того боку. Том 2 Дуже подобається ця історія, трошки моторошна, дуже про турботу й неймовірно цікаво що там буде даліВідьмак. Балада про двох вовкіПросто топчик історія про Геральда й Любистка, то як мене трошки поволили за ніс в сюжеті прям потішило#Redfox_підсумки