Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - РЕАЛЬНА Українська технократична партія [готуйся до розйобу Положія!]
Додано 14 лип 2024

РЕАЛЬНА Українська технократична партія [готуйся до розйобу Положія!]

@realukrtp
Кількість підписників: 621
Фото: 1,530
Відео: 206
Посилання: 375
Опис:
Українська технократична партія, створена однодумцями у 2020 році. Прагнемо технологічної наддержавності України! Саме тут найцікавіша аналітика занепаду білої РАSSИ. Єднаймося в ненависті до всіх успішних!✌️⚙️😎 Пропонівка для адекVатів @ukrtexnokratbot
Джерело

РЕАЛЬНА Українська технократична партія [готуйся до розйобу Положія!] | У новому графіку пасажирських поїздів на 2025/2026 рік Укрзалізниця по...

У новому графіку пасажирських поїздів на 2025/2026 рік Укрзалізниця позбавляє місто Володимир, Волинської області залізничного сполучення. До цих змін через нього курсував поїзд 113/114 Львів-Харків. З нового графіку цей поїзд їде у сполученні Ужгород-Харків і через станції Броди, Радивилів, Дубно, а не через станції Шептицький (колишній Червоноград), Сокаль, Іваничі, Володимир, тим самим позбавляючи міста Володимир та Червоноград єдиного поїзда на Київ, яким користувалося дуже багато людей, а автобуси на Київ є в кілька разів дорожчими, що створює величезні незручності для мешканців даних міст.Щоб вирішити цю проблему, було відправлено звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою вирішити дане питання:Шановні члени Кабінету Міністрів України!Просимо вас вплинути на Укрзалізницю пустити поїзд №113/114 Ужгород-Харків через місто Володимир, адже не можна позбавляти місто Володимир прямого залізничного сполучення з містом Києвом, бо це створить величезні незручності для мешканців даного міста, а автобусне сполучення є в рази дорожчим за залізничне. Багато людей їздять в Київ не лише по туристичним цілям, але й по роботі, тому позбавлення прямого залізничного сполучення міста Володимир створить величезні проблеми та незручності мешканцям міста Володимир. Прошу вас врахувати мою позицію.З повагою, Віктор Сніжко.#тр#Волинь@ukrtp