Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Реальний Енергодар | Україна 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Реальний Енергодар | Україна 🇺🇦

@realenua
Кількість підписників: 3 617
Фото: 11,700
Відео: 4,940
Посилання: 3,690
Опис:
Оперативні новини України — 24/7 Є цікава інформація? Хочеш з нами зв’язатись та замовити рекламу? Писати сюди 👉🏻 https://t.me/realenua?direct Підтримка каналу 💚👇 Банка для донатів:https://send.monobank.ua/jar/Pu6XaCavQ
Джерело

Реальний Енергодар | Україна 🇺🇦 | Напередодні однієї з найтрагічніших дат не лише в історії України, а й...

Логотип телеграм спільноти - Реальний Енергодар | Україна 🇺🇦 Реальний Енергодар | Україна 🇺🇦 @realenua
838 Охват/переглядів 2026-04-24 10:43 Повідомлення №38703
Напередодні однієї з найтрагічніших дат не лише в історії України, а й усього людства, у Центрі допомоги «Енергодар - це Україна» відбувся захід, присвячений 40-й річниці Чорнобильської катастрофи «Мужність та біль Чорнобиля».Бо Чорнобиль - це не лише про трагедію та її наслідки. Це також про людей, які, ризикуючи власним життям і здоров’ям, стали на захист інших. Про тих, хто ціною надзусиль і самопожертви зупинив ще більшу катастрофу. І водночас, це про біль, який не минає з роками, а залишається в пам’яті поколінь як нагадування про ціну помилок і силу людського духу. Цього дня наші земляки-ліквідатори Володимир Іванович Ніколаєнко та Борис Борисович Зарайський були відзначені нагрудним знаком «Гордість Енергодарської громади». 40 років тому, коли сталася Чорнобильська трагедія, вони були ще юними хлопцями, які лише починали доросле життя. Тим не менш, обидва пройшли крізь пекло тих подій як люди, що ризикували власним життям й здоровʼям, аби мінімізувати наслідки страшної аварії на ЧАЕС та врятувати інших. Їхній внесок, як і внесок кожного ліквідатора - невідʼємна частина великої історії відповідальності, мужності та служіння людям.Схиляємо голови перед подвигом усіх ліквідаторів. Пам’ятаємо тих, кого вже немає поруч. І щиро дякуємо кожному, хто пройшов через Чорнобиль, за їхню силу, витримку і відданість.