Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Реальний Енергодар | Україна 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Реальний Енергодар | Україна 🇺🇦

@realenua
Кількість підписників: 3 617
Фото: 11,700
Відео: 4,940
Посилання: 3,690
Опис:
Оперативні новини України — 24/7 Є цікава інформація? Хочеш з нами зв’язатись та замовити рекламу? Писати сюди 👉🏻 https://t.me/realenua?direct Підтримка каналу 💚👇 Банка для донатів:https://send.monobank.ua/jar/Pu6XaCavQ
Джерело

Реальний Енергодар | Україна 🇺🇦 | Чотири роки окупації ЗАЕС: виклик ядерній безпеці та відповідальність ...

Логотип телеграм спільноти - Реальний Енергодар | Україна 🇺🇦 Реальний Енергодар | Україна 🇺🇦 @realenua
989 Охват/переглядів 2026-03-04 18:48 Повідомлення №37919
🇺🇦🇺🇦Чотири роки окупації ЗАЕС: виклик ядерній безпеці та відповідальність за тисячі працівників4 березня 2022 року російські війська захопили Запорізьку АЕС – найбільшу атомну електростанцію Європи. Вперше цивільний ядерний об’єкт опинився в окупації, що створило безпрецедентний ризик для глобальної системи ядерної безпеки.У четверті роковини окупації в Енергоатомі наголосили: ситуація навколо ЗАЕС залишається одним із найгостріших ризиків для європейської енергетичної та ядерної стабільності.Керівник компанії Павло Ковтонюк підкреслив: «Захоплення ядерного об’єкта та його використання як інструмента політичного тиску – це руйнування фундаментальних правил галузі. Наше завдання – зберегти людей і бути готовими у будь-який момент відновити безпечне управління станцією».💬Генеральний директор філії ВП ЗАЕС Дмитро Вербицький заявив, що тривала окупація та спроби нелегітимного втручання створюють системні технічні ризики.«Будь-які заяви про перезапуск енергоблоків без участі законного оператора є технічно й регуляторно необґрунтованими. Лише повернення ЗАЕС під контроль Енергоатома дозволить відновити повноцінні стандарти ядерної та радіаційної безпеки», – наголосив він.💬Окрема увага – на соціальній відповідальності компанії. Понад 5 тисяч працівників ЗАЕС стали внутрішньо переміщеними особами. Із них 2316 забезпечені робочими місцями в структурі компанії, ще 1515 перебувають за кордоном.Виконавчий директор з персоналу Богдан Шмигельський зазначив: «Ми вибудували механізми релокації, працевлаштування та професійного розвитку для тисяч фахівців. Збереження кадрового потенціалу – це питання не лише соціальної відповідальності, а й майбутньої безпеки станції після її деокупації». 💬Заступник голови Атомпрофспілки Сергій Снітков акцентував на необхідності міжнародної реакції на порушення прав працівників, які залишаються в окупації.🇺🇦 Міський голова Енергодара Дмитро Орлов повідомив, що громада спрямувала понад 1 млрд грн на підтримку Сил оборони України. 🏠 В Енергоатомі наголошують: збереження команди та готовність до відновлення контролю над станцією – ключова умова її безпечного майбутнього.#ЗАЕСEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵