Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЦЕ ЧЕРНIВЦI 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

ЦЕ ЧЕРНIВЦI 🇺🇦

@realcv_ua
Кількість підписників: 1 296
Фото: 49,200
Відео: 13,300
Посилання: 36,700
Опис:
Це Чернівці🇺🇦-канал про новини Чернівців та світу✌ Увага,вміст новин може містити ненормативну лексику! Завжди цікавий контент, відкритий чат для всіх хто любить спілкування https://t.me/thisiscv Додати новину,співпраця 🇺🇦: @CeChernivtsi_bot
Джерело

ЦЕ ЧЕРНIВЦI 🇺🇦 | До травмпункту обласної Чернівецької лікарні швидкої медичної допомоги...

Логотип телеграм спільноти - ЦЕ ЧЕРНIВЦI 🇺🇦 ЦЕ ЧЕРНIВЦI 🇺🇦 @realcv_ua
260 Охват/переглядів 2026-02-08 07:09 Повідомлення №70679
🏥 До травмпункту обласної Чернівецької лікарні швидкої медичної допомоги у четвер, 5 лютого, звернулася рекордна кількість пацієнтів. За десятки років це найбільша кількість звернень.Про це  повідомив т.в.о. гендиректора закладу Ігор Ілащук."Зі слів чергової медсестри, за 20 років, відколи вона працює, це найбільша кількість звернень. Каже, було найбільше 92, але щоби 99 - це вперше за її пам'яті. Із них - 57 із переломами. І це лише йдеться про звернення до травмпункту для дорослих. Бо зазвичай у нас 30-40 звернень за добу. Ну, максимум до 50 може бути", - каже Ігор Ілащук.Він запевняє, що проблему вирішили, персоналу було достатньо:"Ми цю ситуацію в робочому порядку вирішували, щойно побачили, що там така кількість пацієнтів. Там же задіяні не лише травматологи, а і рентген-кабінети, і гіпсувальний кабінет. Тому створилися черги на якийсь час. Але вдень одночасно працювало троє травматологів. Ввечері, близько сьомої, ще працювали двоє травматологів, і пацієнтів уже не було. Наступного дня, 6 лютого, вже взагалі не було скупчення пацієнтів", - запевняє Ігор Ілащук.🔥Наш канал | Надіслати новину💭🌌Наш чат | Підтримати канал💸