Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Free React For Beginners
Додано 06 гру 2025

Free React For Beginners

@reactbeginners
Кількість підписників: 3 145
Фото: 231
Відео: 5
Посилання: 387
Опис:
💻 Про #React та #frontend та #веб розробку 🧑‍🎓 Для початківців і не тільки 👉 https://www.youtube.com/@reactdev

👥 Кількість підписників

3 145
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: -38

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,320 25-06-24 08:22
Часта помилка початківців з мережевими запитами - ігнорування процесу завантаження та відсутність обробки помилок. В чому суть. Поки ви розробляєте веб сторінку, у вас все добре. Сервер у вас десь поруч, не навантажений, всі запити проходять майже миттєво і завжди успішно. На проді ситуація геть інша. Ваш клієнт може бути в іншій країні, а сервер буде завантажений, або просто недоступний з різних причин. В результаті - користувач тицяє кнопку, а нічого не відбувається. За кулісами запит то пішов, але користувач про це не знає. І тицяє ще раз. А потім іще... Це погано, і на щастя зараз майже всі відображають індикацію завантаження. Але є але - часто забувають про обробку помилок. В результаті - користувач бачить вічний лоадер та заблокований UI. А перезавантажити сторінку - втратити форму яку користувач заповнював декільки хвилин. Або, якщо все зовсім погано, корзину яку він набирав... Щастя це не додає. Другий момент - загальний loader який блокує геть весь екран, хоча заблокувати потрібно, наприклад, лише кнопку submit, або якийсь конкретний віджет. Звісно, нам так простіше - але, заблоковано має бути лише мінімально необхідна частина UI. Це дозволить продовжити роботу зі сторінкою поки користувач чекає на результат.Тому, коли ви проектуєте щось з мережевими запитами - починайте з помилок. Замість fetch зробіть throw і подивіться як реагує ваш UI. І чи ок вам така реакція. Сповільніть інтернет через Google Developer Tools і вам одразу стане зрозуміло що не так.