Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - РДУГ ADHD спільнота Андрієнко Анни
Додано 14 лип 2024

РДУГ ADHD спільнота Андрієнко Анни

@rdugua
Кількість підписників: 637
Фото: 119
Відео: 4
Посилання: 17
Опис:
Підтримка, інформація, дослідження людей з розладом дефіциту уваги
Джерело

РДУГ ADHD спільнота Андрієнко Анни | Нещодавно в мене був мелтдаун.Думаю такого перенавантаження на мій моз...

Логотип телеграм спільноти - РДУГ ADHD спільнота Андрієнко Анни РДУГ ADHD спільнота Андрієнко Анни @rdugua
613 Охват/переглядів 2026-01-20 13:03 Повідомлення №257
Нещодавно в мене був мелтдаун.Думаю такого перенавантаження на мій мозок, як за останні два місяці, не було давно.Інтелектуальне перенавантаження призвело до зриву. Не на роботі, не в дома. А там, де я зазвичай отримую задоволення від того, що роблю.Гальмівний контроль вимикнувся і ніякі «слова підтримки» оточуючих? типу «Аня, ти ж себе так ніколи не ведеш! Так не можна» - не допомагали.Я погано пам’ятаю взагалі - що відбувалося і коли саме я втратила самоконтроль.Але вдома намагалася скласти до купи події, і проаналізувати - яка система дала збій.Знаю, що кричала. Бо люди тупили. Тупили і смикали мене з мілких, не важливих питань.І це коли треба було сконцентруватися на одній задачі. Мене підганяли, хоча я прекрасно контролюю час і важко переношу зсув часових рамок запланованих подій.Ось і перша проблема - ніхто не зрозуміє РДУГ (і не намагається зрозуміти).І чому людину, зазвичай багатозадачну - «поплавило» (саме це і є значенням слова мелтдаун).Всі мене вважають супер-людиною, яка знає ну дуже багато про людську психіку, і - увага - це дає мені якісь переваги у самоконтролі!Точно??? Я ж супергерой! 🦸‍♂️ Друга проблема - оточуючі замість допомоги - погіршували ситуацію.Третя проблема - за купу років взаємодії, люди які мене знають, списали це все на втому і адекватно відреагували.А ось інші зробили про мене загальні висновки з однієї невдалої ситуації.І ось тепер підсумую - я доросла. Я відповідаю за своє життя, свої емоції, свої відчуття.Я можу встати і вийти. А дитина - ні. І якщо навколо «спеціалісти» які називають себе поведінковими, а допомогти дитині і зрозуміти її потреби - не можуть, буде біда.І закріплена протестна поведінка.Якщо пропустили мій рілс про мелтдаун, нижче 👇 посилання.#виконавчадисфункція