Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Команда Разумкова
Додано 14 лип 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Кількість підписників: 1 096
Фото: 3,340
Відео: 676
Посилання: 468
Опис:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam

👥 Кількість підписників

1 096
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -14

👁️ Середній перегляд на повідомлення

280
Середній/День:: 320
Середній/Тиждень:: 267
ERR: 25.55%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 0.7
Середнє за день: 0.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 216 25-09-17 13:32
Україна сьогодні стоїть перед двома ключовими викликами: як закінчити війну на найбільш вигідних умовах і як забезпечити прискорене відновлення. І ці обидва питання тісно пов'язані з розвитком і збереженням міцних відносин України зі США. За останній рік ми наблизилися до миру як ніколи з початку війни завдяки посередництву Сполучених Штатів.Тому ключове завдання — зберегти лідерство США у мирних зусиллях. Саме вони можуть змусити Росію сісти за стіл переговорів.Не менш важливе — післявоєнне відновлення. Україні потрібні сотні мільярдів доларів, інвестиції в енергетику, промисловість, логістику. У цьому партнерство зі США також може стати визначальним — від спільного виробництва зброї до розвитку ядерної енергетики та розширення доступу українських компаній до американського ринку.Відносини мають будуватися на прозорості, чесності та спільних цінностях. Співпраця зі Сполученими Штатами Америки — це не лише економіка, це основа нашої безпеки і шанс для України на мирне й успішне майбутнє.Детально про це написав у своїй колонці для американського видання TIME. https://time.com/7317451/dmytro-razumkov-peace-in-ukraine/
👁 218 25-09-16 08:42
Бюджет тріщить по швах, а уряд лише множить проблеми‼️Бюджетна діра знову зростає. У липні Парламент уже виділяв додаткові понад 400 млрд на оборону. А днями зʼявилася інформація про нестачу ще 300 млрд, і це лише на військові потреби. Загалом же дефіцит може сягати 700 млрд грн.Головне питання: де влада буде брати ці гроші?У минулому році вони вирішили все «просто» — підняли податки. Очікували зібрати 59 млрд, а реально отримали близько 10. Закрили 1,6% від потреби. Але це вартувало нам сотень тисяч закритих ФОПів, зростання «тіні» та відтоку людей за кордон. Бізнес задушили, економіку послабили, а проблему не вирішили.Ми з командою «Розумної Політики» попереджали, що бюджет і на 2024, і на 2025 роки писали без реального розрахунку і без достатнього фінансування армії. На жаль, усе справдилося.Замість визнання помилок влада шукає цинічні виправдання. Зокрема, пояснює нестачу тим, що потрібно виплачувати компенсації родинам загиблих воїнів. Прикриватися героями — це просто сором! Чи здатен уряд запропонувати реальний план виходу з кризи? Бо поки що всі їхні «рішення» призводять до ще більшого мінусу!
👁 217 25-09-15 14:28
Цей тиждень у США був надзвичайно насиченим. Під час відрядження провів багато важливих зустрічей із впливовими політиками, де говорили про два ключові для України питання: як повернути мир на максимально вигідних для нас умовах і як забезпечити відновлення країни.Окремо зустрічався з журналістами провідних американських ЗМІ, щоб донести нашу позицію та розповісти про реальні потреби України сьогодні. Це важливо — аби український голос звучав і в політичних кабінетах, і у публічному просторі США.Мав можливість долучитися до Саміту з відновлення України у Вашингтоні. Там разом з колегами по Верховній Раді поспілкувалися з політиком Джимом Слеттері, пастором Марком Бернсом та іншими американськими діячами. Такі зустрічі допомагають краще розуміти спільні кроки й визначати ті напрямки, де потрібна додаткова робота, аби ще більше посилити українсько-американське партнерство.Програма відбудови України оцінюється у понад $500 млрд. Це шанс не просто відбудувати країну, а й модернізувати її у партнерстві зі США та ЄС у виробництві зброї, енергетичних проєктах, промисловості, освіті та науці.Переконаний: співпраця між Україною та США — це не лише економіка, а й важливий чинник нашої безпеки та майбутнього розвитку.
👁 325 25-09-10 08:23
Можливо, останній шанс зупинити нову Велику війнуСьогодні була чергова важка ніч для України. Агресор знову бив по мирних українських містах, оселях українських родин, нашій інфраструктурі і підприємствах. На жаль,серед наших громадян знову є поранені і загиблі. Щире співчуття рідним і близьким загиблих, найскорішого одужання пораненим. Але цього разу разом із нами атаки зазнала сусідня Польща і це, безумовно, новий виток ескалації.Це не перший випадок, коли російські дрони залітають на території наших західних сусідів, країн-членів НАТО. Вже були перетини кордону та прильоти і в Польщі, і в Румунії.Але, мабуть, вперше це відбулося так зухвало і демонстративно, що змусило піднімати в повітря авіацію Польщі і союзників по НАТО. Таке підняття ставок з боку агресора підводить Європу та весь світ впритул до нової Великої війни, що може стати останньою для континенту.Наївно було думати, що вогнище війни, яке вже три з половиною роки палає в центрі Європи, не буде розповзатись. Що градус ескалації можна вічно тримати на одному рівні, сподіваючись, що бойові дії не торкнуться більше жодної країни. Сьогодні весь світ отримав чергове підтвердження, що це не так.   Стратегія «дати сторонам ще трошки повоювати» не прискорює досягнення миру. Навпаки, підвищує ризики скочування до Третьої світової війни. Тому світ має реагувати. Потрібно змусити агресора до продуктивних переговорів. Новими санкціями, жорсткою позицією про неприпустимість продовження військових дій, демонстрацією згуртованості і готовності дати відсіч. Це те, чого зараз чекає Україна від наших західних союзників.Більше не можна вдавати, що безкінечні театральні перемовини делегацій без повноважень можуть щось вирішити. Замість виставкових «зустрічей» – серйозні переговори. З конкретними наслідками, якщо агресор буде їх уникати.На жаль, це, мабуть, останнє вікно можливостей для припинення бойових дій. Війну неможливо контролювати. Можна управляти мирним процесом. Залишається тільки сподіватися, що світовим лідерам стане політичної волі для того, щоб дотиснути агресора та розблокувати мирний процес, а українській владі – бажання скористатись цією ситуацією, щоб припинити кровопролиття, добитисяприпинення вогню .І ще раз хочу наголосити, що Європі потрібна нова система колективної безпеки. З чіткими протоколами реагування на агресію. Із зрозумілими і системними гарантіями безпеки для всіх учасників. І частиною цієї колективної системи неодмінно має бути Україна.  
👁 219 25-09-08 14:26
Права людей замість популізму❗️Команда «Розумної Політики» зареєструвала альтернативний законопроєкт про виїзд чоловіків за кордон під час воєнного стану Останнім часом влада ухвалює абсолютно хаотичні рішення щодо дозволу чоловікам виїжджати за кордон. Спершу уряд дозволив виїзд для чоловіків віком 18–22 роки. Чому саме такий вік, якщо мобілізація починається з 25? Жодної логіки.У Верховній Раді вже з’явився законопроєкт, який пропонує розширити виїзд для чоловіків до 24 років. Але під заборону потрапляють і ті громадяни, які взагалі не підлягають мобілізації за законом. Сенсу – нуль, лише обмеження прав. Тому ми з командою зареєстрували альтернативний законопроєкт №13685-2. Він чітко фіксує:🔹 обмеження виїзду можуть стосуватися лише тих військовозобов’язаних, які підлягають призову;🔹громадяни, які не підлягають мобілізації за законом, мають право виїжджати з країни.Цей законопроєкт жодним чином не вплине на обороноздатність країни — він стосується лише тих, хто не підлягає мобілізації – за віком, станом здоров’я чи через інші законні підстави. Натомість він гарантує дотримання Конституції, зміцнює довіру до держави і встановлює логічний баланс між інтересами держави та дотриманням прав людини!
👁 202 25-09-06 12:18
Пільги для прифронтового бізнесу — не подарунок, а умова виживання‼️ Держава не має права забувати про прифронтові території, які від перших днів війни витримують величезний тягар. Якщо не створити сприятливих умов для роботи підприємців — там не буде роботи, зарплат, повернення людей, інвестицій, відновлення і, зрештою, життя. Один із таких регіонів — Чернігівщина. Під час поїздки туди ми з командою почули від підприємців про серйозну проблему: регіон виключили з переліку територій, де велися бойові дії, і бізнес втратив пільги, які діяли з початку повномасштабного вторгнення. Саме завдяки тим пільгам підприємства вистояли, люди почали повертатися додому, з’являлися робочі місця. Сьогодні ж прифронтовий бізнес змушений працювати у тих самих умовах і платити ті самі податки, що й у відносно безпечних регіонах. Це несправедливо. Адже бізнес під обстрілами й у постійному ризику — це зовсім інші реалії.  Уряд проігнорував наші вимоги повернути пільги. Тому ми з командою «Розумної Політики» подали відповідний законопроєкт № 13501. Наша ініціатива передбачає прозорі і справедливі критерії визначення територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, де бізнес буде отримувати додаткові стимули. Це і звільнення від земельного податку; пільгові кредити для відновлення економіки; інші інструменти, які вже довели свою ефективність у 2022 році. Це не просто підтримка бізнесу. Це гарантія того, що регіон житиме!
👁 217 25-09-03 08:28
Дивитися у майбутнє, а не в минуле. Час перезапустити українсько-польські відносини 🇺🇦🤝🇵🇱Продовжую роботу на 34-му Економічному форумі в Польщі — майданчику, де збираються представники десятків країн, аби обговорити ключові виклики й можливості для Центральної та Східної Європи: економічні, політичні, соціальні.Серед головних тем — безпека. Особливо на тлі війни в Україні. Увесь цей час Польща була поруч: виступала адвокатом України у світі, прихистила мільйони наших громадян, стала логістичним хабом для постачання зброї на фронт. Польський народ і влада зробили надзвичайно багато, аби ми вистояли!Але сьогодні, на жаль, наші відносини не ті, що у 2022-му. Україні і Польщі потрібно відновити добросусідство і справжнє партнерство. Для цього мають працювати і дипломати, і політики, і бізнес, і громадянське суспільство. А історичні питання мають залишитися для істориків, а не для політичних ігор.Лише разом ми зможемо зміцнити безпеку в регіоні й забезпечити сильне майбутнє для наших країн!
👁 177 25-08-22 10:12
Defence City — гарна ідея, яка ризикує перетворитися на «годівницю» Міноборони! Верховна Рада вчора ухвалила закони про “Defence City” - спеціальний пільговий режим для оборонних підприємств. Звучить правильно й перспективно, але є одна велика проблема і загроза: величезні важелі впливу, у тому числі корупційного, залишаються в руках Міністерства оборони. Саме того міністерства, яке закуповувало яйця по 17 гривень, «зимові» куртки, які виявились літніми, браковані міни. І цьому міністерству повністю віддають вплив на підприємства оборонної сфери! Доручають виконувати функцію контролінгу, що повністю знищує ту гарну ідею яка спочатку була закладена в ідеї законопроєкту! Друга проблема і велика корупційна складова — це заборона експорту ❗️надлишків❗️ оборонного виробництва. Якби держава купувала всі 100% продукції підприємства — питань би не було. Але якщо завод може робити тисячу дронів, а держава купує тільки сто, то чому ми забороняємо продавати решту на інші ринки, крім росії та її союзників? Це дало б більше податків, робочих місць, нові ринки і технології. Це можливість зміцнити економіку й водночас підвищити спроможність Збройних Сил. Замість цього створюється ґрунт для корупції: приходять “обізнані люди” з Міноборони і кажуть — хочете, щоб купили всю партію? Тоді ціна буде не 500, а 600. А різницю — занесіть.Замість підтримки галузі — власним виробникам фактично ставлять підніжку. Наші підприємства могли б розвиватися і таким чином збільшувати можливості для допомоги ЗСУ. Але влада не дає їм цього робити навмисно!
👁 220 25-08-12 15:20
‼️Примусова мобілізація жінок має бути остаточно заборонена законом‼️Зараз у суспільстві знову з’являються розмови про те, що влада нібито може повернути ідею мобілізації жінок — чи то через нові закони, чи навіть через підзаконні акти. Щоб зняти будь-які сумніви та запобігти таким планам у майбутньому, команда «Розумної Політики» зареєструвала законопроєкт №13623. Він спрямований на захист прав людей та стосується важливих питань військової служби. А одне з ключових положень – чітка заборона примусової мобілізації жінок.Нагадаю: ще кілька місяців тому саме ми виявили небезпечну лазівку в одному із законопроєктів, яка відкривала можливість мобілізувати жінок після проходження базової військової підготовки чи служби. Наша команда подала правки й добилася, щоб це було виключно добровільно.А зараз вимагаємо остаточно закріпити в законі: мобілізація жінок заборонена, і жоден орган влади чи інституція не має права примушувати їх до служби. Якщо жінка хоче приєднатися до ЗСУ — вона може зробити це за власним бажанням, підписавши контракт.Такий закон позбавить простору для маніпуляцій, подвійних трактувань і «тихих» змін правил через підзаконні акти. ‼️А головне — він захистить права людей, зніме страхи й сумніви, які сьогодні змушують багатьох жінок разом із дітьми залишати країну, побоюючись мобілізації в майбутньому.Це питання не лише законодавства, а й довіри та справедливості!
👁 292 25-08-09 10:50
Криза в мирному врегулюванні – наслідок політики діючої владиЗустріч на Алясці стала фактом. Україну будуть обговорювати без України – це те, чого з перших дній війни ми прагнули уникнути. Можливо, навіть з’являться домовленості, які будуть покладені нам на переговорний стіл як нова дорожня карта до мирного врегулювання. Вже зрозуміло, що це не буде походити на «мирний план», який з таким пафосом минулого року нам презентувала українська влада. Зберігається шанс на те, що на зустрічі Дональда Трампа з очільником кремля не буде досягнуто жодної угоди. Але чи продовження війни стане відповіддю на сподівання мільйонів українських громадян, що хочуть миру? На жаль, нинішній розвиток подій – це наслідок безініціативної, лінійної політики, яку проводила українська влада весь цей час. Для завершення війни ми могли б ініціювати багатосторонні переговори щодо європейської безпеки. Спільно з нашими союзниками шукати відповіді на безпекові питання, прийнятні для всіх. Навіть після провалу переговорів у Стамбулі, підтримувати рамку двосторонніх консультацій і, можливо, знайти компромісне рішення набагато раніше і без нав’язаних із зовні територіальних втрат. Для того, щоб досягти бажаного для нас результату, потрібно було пропонувати рішення і залучати союзників до їх просування. Не йти у фарватері політики союзників, що мають у нашому конфлікті власні інтереси, а відстоювати власні. Світова кон’юнктура змінилась. Змінились інтереси союзників і ми отримали ситуацію, в якій Україна має найслабші за весь час позиції. Навіть зараз було б ще не пізно виступити з ініціативою про перемовини за участю не тільки США та рф, але і України та європейських країн. Не нова Ялта, як геополітична «угода», а нові Гельсінкі, де за рахунок діалогу можна було б розв’язати питання безпеки в Європі та повоєнних гарантій Україні. Визначити параметри режиму припинення вогню, забезпечити міжнародний механізм його підтримання та верифікації.Вибір між принизливим та дуже поганим – не той результат, на який сподівався український народ і мужньо боролись наші захисники довгі 3,5 роки.