Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Команда Разумкова
Додано 14 лип 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Кількість підписників: 1 096
Фото: 3,340
Відео: 676
Посилання: 468
Опис:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam

👥 Кількість підписників

1 096
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -14

👁️ Середній перегляд на повідомлення

280
Середній/День:: 320
Середній/Тиждень:: 267
ERR: 25.55%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 0.7
Середнє за день: 0.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 307 25-02-22 12:05
Санкції до своїх же громадян – це шлях до беззаконня.Я про це кажу ще з 2020 року, відколи не підтримав санкції проти громадян України та українських компаній, будучи членом РНБО. Тоді мене звинувачували у нібито відстоюванні чиїхось інтересів. А зараз, у тому числі ті хто не хотів чути аргументів, самі опиняються під санкціями і розуміють що я був правий. Тому що це покарання поза законом і Конституцією. А те, що в санкційних документах допущені грубі помилки, доводить, що пишуть їх «на коліні» прямо в залі, де проходять засідання РНБО! У правовій державі винуватість має доводити суд. Це чесно, в рамках закону, і з чим точно не посперечаєшся на законодавчому рівні. Інструмент санкцій можна застосовувати до іноземних громадян і компаній, на які ми не можемо вплинути в рамках українського карного законодавства. Наприклад тих, хто фінансує рашистську армію. Санкціями ми можемо добиватися блокування їх активів чи конфіскації майна.У державі має працювати Закон. А влада своїми діями руйнує верховенство права. Але наслідки можуть бути катастрофічними. Бо беззаконня руйнує державу зсередини.
👁 384 25-02-21 09:28
🇺🇦🤝🇫🇷 Народний депутат від «Розумної Політики» цього тижня разом з колегами працював у Парижі в рамках міжпарламентської групи дружби з Французькою республікою. В умовах війни роль парламентської дипломатії набуває ще більшого значення. Через міжпарламентські зв’язки вдається переконувати інші країни ухвалювати важливі рішення – надавати військову допомогу, запроваджувати санкції проти агресора, підтримувати відбудову.«Франція – один із найнадійніших союзників України в Європі, і під час цього візиту ми ще раз переконалися у її рішучій підтримці», – розповів Валерій Божик. В Національних зборах Франціїмали змістовну дискусію з Габріелем Атталем, головою Групи дружби «Франція – Україна», колишнім прем’єр-міністром Франції та близьким соратником президента Емануеля Макрона. Він послідовно підтримує Україну та планує найближчим часом відвідати нашу країну.Українська делегація була присутня на пленарному засіданні Національних зборів та провела зустрічі з керівниками ключових комітетів. Відбулися важливі зустрічі і в Сенаті Франції. Зокрема, з Седріком Перреном – головою Комісії з питань закордонних справ, оборони та збройних сил –обговорили стратегічні аспекти безпеки та оборони.З Жан-Франсуа Рапеном, головою Комісії у європейських справах, говорили про європейську політику та співпрацю.Також взяли участь у пленарному засіданні Сенату Франції, що стало черговим підтвердженням важливості двосторонніх відносин.Також зустрічалися і з представниками уряду, французькими підприємцями, представниками енергетичного та водного секторів, а також сфери охорони здоров’я щодо можливої співпраці та інвестицій в Україні.«Цей візит був надзвичайно насиченим і результативним: ми донесли чітку позицію України до представників парламенту та уряду Франції, обговорили подальші кроки щодо посилення військової, економічної та дипломатичної співпраці», – зауважив Валерій Божик.
👁 228 25-02-19 13:13
Якщо влада живе в режимі піару, а не стратегії, то нас чекають проблеми. Власне, ми їх уже маємо. Хотілося б нагадати, що саме президент Зеленський був ініціатором угоди про корисні копалини – це було одним із пунктів так званого «Плану Перемоги», який він презентував у Верховній Раді. Але далі цієї заяви влада не пішла, тому в результаті план написали за нас, і не в наших інтересах. Тому сьогодні заяви влади про те, що нам представили погану угоду, не витримують жодної критики, адже іншого плану від нас не було запропоновано! Міжнародна політика – це ще один фронт для України, але ця робота вимагає стратегії та плану дій більш ніж на два кроки. До цього, на жаль в ОП не звикли.До того ж, в ОП навіть не спромоглися порахувати, яка ж реальна вартість рідкісноземельних металів, які є в України і які не знаходяться на окупованих територіях. Назбирається близько 350 мільярдів доларів, а не 500, які очікує американська сторона. Ці оцінки ґрунтуються на розрахунках Forbes.Але Зеленський мабуть уже забув, що у 2019 році в передвиборчій програмі обіцяв зовсім інше – економічний паспорт для кожного українця. У грудні 2021 року був внесений відповідний законопроект, яким кожна дитина, народжена з 2019 року, отримувала б свою частку від корисних копалин. Абсолютно економічно непропрацьована ініціатива, яка в той момент гарно виглядала медійно. Але зрештою так і залишилася нерозглянутою. Наслідки відсутності стратегії та невміння нормально напрацювати і артикулювати план – це не лише проблема президента, а й, на жаль, всього українського народу.
👁 287 25-02-15 15:24
Вступ України в Європейський союз — це щоденна робота, де кожна дискусія, кожен спільний крок наближає нас до спільного майбутнього.Народний депутат від «Розумної Політики» Валерій Божик разом із колегами з Комітету Верховної Ради з питань правової політики взяли участь у спільному засіданні з парламентарями Румунії, Молдови та Албанії, щоб обговорити ключові аспекти вступу наших країн до Європейського Союзу.Головна увага була зосереджена на переговорах щодо правосуддя – важливому розділі на шляху до євроінтеграції. Адже для кожної з наших країн питання верховенства права, незалежності судів та боротьби з корупцією є ключовими у виконанні європейських зобов’язань.Окремо обговорили ще один виклик сучасності – протидію гібридним загрозам, дезінформації та fake-news у законодавстві ЄС. У час, коли інформаційна війна є невід’ємною частиною боротьби за демократію, досвід європейських партнерів у регулюванні цієї сфери має стати для нас орієнтиром.Україна, Молдова та Албанія вже зробили важливі кроки вперед, і разом ми ще швидше наблизимося до нашої мети – повноправного членства в ЄС!🇺🇦🇷🇴🇲🇩🇦🇱
👁 273 25-02-14 12:23
Українські ресурси в обмін на допомогу. Що влада обіцяє за нашою спиною?500 мільярдів доларів – саме така сума звучить в контексті можливого обміну українських ресурсів на допомогу США. В Офісі президента та Кабміні нібито з цим погодились.Але в чому тут проблема? Українська влада або не розуміє, що обіцяє, або свідомо вводить в оману всіх – і народ, і міжнародних партнерів. Адже таких ресурсів у країні просто не назбирається!За оцінками Forbes, усі українські надра коштують 14,8 трильйона доларів, але їх левова частка – це кам’яне вугілля, яке не підпадає під потенційні вимоги США, та ще й величезна частина родовищ розташовані на окупованих територіях. Близько 14% від загальної суми складають запаси залізної руди. Запаси нафти і газу оцінюють у 100 млрд доларів, германія – 97 млрд, літієвих руд – 38 млрд, графітової руди – 34 млрд, урану – 31 млрд. Навіть тут не назбирається 500 млрд доларів. Тож що вони намагаються продати? Ще хотілося б нагадати, що у 2019 році Зеленський обіцяв, що надра – це власність держави і народу. Це записано у Конституції! Тепер він хоче їх роздати за спиною українців?За владу окремо взяті політики звикли триматися до останнього. Але вона не буває вічно, і потім все рівно треба нести відповідальність за свої рішення. Усе ж таки, сподіваюся, що практика обману партнерів та народу України нарешті завершиться, і замість політиканів будуть дійсно державні діячі, які будуть працювати на потреби країни, а не на збереження своєї влади!
👁 330 25-02-11 10:12
👉 У нас в команді "Розумної Політики" існує чітке правило - напередодні кожного пленарного засідання ВР ми аналізуємо кожен законопроєкт, який є у порядку денному або потенційно може туди потрапити, та визначаємось із голосуванням. Аналізуємо не лише за змістом написаного, а й за реальними наслідками ухвалення тих чи інших рішень для держави.Часто трапляється, коли під виглядом євроінтеграційних чи реформаторських пропозицій у законопроєкти намагаються пропхати лобістські норми, або ж правки, які не відповідають заявленим корисним цілям. Особливо це практикується під час їх розгляду до другого читання. Однак, цей пленарний тиждень є свого роду унікальним. Бо такого знущання над Регламентом Верховна Рада не бачила вже давно. Мова йде про зп №11392 стосовно законодавчих змін про спрощення умов ведення господарської діяльності. Парламентський Комітет з питань енергетики повністю змінив предмет законопроєкту до 2 читання і запхав туди скандальні правки про можливість придбання "Енергоатомом" обладнання для майбутнього (?) будівництва енергоблоків №3 і №4 Хмельницької АЕС. Від $600 млн. до $1,1 млрд. можуть витратити на цю аферу.І це лише один епізод із загальної картини роботи ВРУ на 13 сесії 🤦🏻‍♂️Для "Розумної Політики" пріоритетами для голосувань були і залишаються проєкти Законів, спрямовані на обороноздатність України, забезпечення Збройних сил, підтримки економіки та євроінтеграції. Тому усі ініціативи, які не мають до цього жодного відношення, а подекуди прямо шкодять інтересам країни, ми підтримувати не будемо!
👁 235 25-01-23 18:57
Народний депутат від «Розумної Політики» Валерій Божик взяв участь у розширеному засіданні керівного комітету у межах проектів Ради Європи з реалізації плану для України «Стійкість, відновлення та відбудова» на 2023–2026 рр.Згідно з євроінтеграційним курсом, ми взяли на себе зобов’язання проводити реформи, що дозволять перетворити нашу державу в країну з високим рівнем життя та наблизити наше законодавство до європейських стандартів. І це не просто про декларування реформ, а передусім, їх впровадження, закріплення у законодавстві та забезпечення ефективного функціонування.Україна, незважаючи на повномасштабне вторгнення росії, зазнаючи величезних людських та економічних втрат, отримала статус кандидата на вступ до ЄС, продовжує процес євроінтеграції та поглиблює партнерство з європейськими країнами.«Ми розуміємо, що війна та обмежені ресурси суттєво впливають на функціонування правосуддя. Однак, це не може бути виправданням. Україна має виконати свої зобов’язання перед власними громадянами та європейськими партнерами. На сьогодні питання номер один це укомплектування судової системи, де вакантними є посади більше ніж 2 000 суддів», – розповідає Валерій Божик.Наше завдання — не лише адаптувати законодавство до стандартів ЄС, а й відновити довіру до правосуддя. Це вимога часу, і Комітет Верховної Ради України з питань правової політики готовий до системної роботи для досягнення цієї мети.
👁 280 25-01-20 10:16
Коли президент демонстративно відхиляє пропозиції іноземних партнерів знизити мобілізаційний вік – це звучить як обман. Бо така мобілізація вже триває. Якщо Зеленський про це не знає – це точно не додає йому як Верховному головнокомандувачу. Обмежено придатних з 18 до 25 років мобілізують не перший день, а закон, який це забороняє, президент не підписує вже четвертий місяць!І це не все. З 1 вересня у всіх вишах запроваджується обов’язкова базова військова підготовка. І якщо студент у 18 чи 19 років її пройде, а потім його відрахують, то його також зможуть мобілізувати! Про це також «забуває» сказати Зеленський?!А одна з останніх «геніальних» ідей влади – штрафи для 17-річних хлопців, які вчасно не стали на військовий облік. Після таких новин батьки підлітків просто вирішать вивезти своїх дітей за кордон! Навіть попри загрозу блокування їм консульських послуг і незважаючи на те, що міністр освіти закликав позбавляти фінансування українських дітей, які навчаються за межами нашої держави!
👁 346 25-01-16 08:17
Чому все, до чого торкається влада, приходить до занепаду?!Через Парламент протягують закони, які лише на папері спрямовані на зміцнення країни, а насправді ведуть до її ослаблення. Вчора почали розглядати законопроєкт про зміни до Бюджетного кодексу, якими піднімають зарплату керівництву Державної аудиторської служби! І це на фоні того, що звичайні українці лише збідніли після підвищення податків! А ініціатива «Розумної Політики» обмежити максимальні зарплати чиновникам на період воєнного стану на рівні 10 мінімалок досі заблокована! Рішення влади вже призвели до закриття майже 210 тисяч ФОПів за минулий рік! це не просто величезні цифри – за ними люди, які залишилися без роботи або пішли в тінь. Влада продовжує робити все, щоб український бізнес перестав існувати. Але якщо він не буде існувати, то не буде і зарплат чиновникам! А головне – не буде зарплат нашим захисникам! Іншими своїми законами монобільшість ставить під загрозу безпеку наших захисників та їх рідних, створюючи електронні реєстри, які ворог може хакнути в будь-який момент! Верховна Рада приймає і потрібні рішення. Наприклад, про заборону мобілізації обмежено придатних з 18 до 25 років. Але такі правильні закони потім місяцями не підписує президент! Влада протягує руки і до захисників нашого неба. Не один народний депутат має інформацію про те, що фахівців із Повітряних сил забирають у піхоту. До чого ведуть такі рішення? З такими підходами влади ми ризикуємо отримати не лише зруйновану економіку, а й втратити країну!
👁 317 25-01-15 13:16
Зобов’язання треба виконувати не лише перед інвесторами, а й перед українським народом. На жаль, влада про це не думає.Президент обіцяв зменшення податків до кінця війни і щонайменше рік після перемоги. Верховна Рада також брала зобов’язання не підвищувати тарифи. Що ми маємо зараз? Податки зросли і, як виявилося, потрібні були не на армію, а на "Вовину тисячу". Тарифи на електроенергію піднялися майже втричі. А чи призвело це до збільшення надходжень до державного бюджету? А наскільки зросла заборгованість українців за сплату комунальних? Усе це в нас сьогодні фактично в режимі абсолютної таємності! Верховна Рада з порушенням Регламенту ухвалює закон, який ми з командою «Розумної Політики» не підтримували, і який мільярди з державних енергокомпаній передають незрозуміло на що, прикриваючись зобов’язаннями перед інвесторами. Але розповідаючи про інвесторів, влада забуває сказати про Енергоатом, який за 5 років своєї "ефективної" роботи створив борг на 200 мільярдів гривень. Забуває сказати про те, як профільне міністерство, Уряд та всі інші причетні намагаються розпиляти гроші українського бюджету нібито на добудову енергоблоків Хмельницької АЕС з використанням російського обладнання, яке куплять в Болгарії, але по факту це буде фінансування росії! Так само, як це відбувалося всі роки повномасштабного вторгнення, коли влада транспортувала Україною російський газ і не виконала закон, не наклавши на нього санкції і не конфіскувала як російське майно! А гроші, як могли йти на ЗСУ, направлялися в російський бюджет та армію агресора! А ще кілька місяців тому з трибуни Парламенту виступав Гетманцев і розповідав, що в нас досі торгують російським скрапленим газом! Міністр Галущенко каже, що це неправда, але хотілося б зрозуміти, хто бреше. Хоча результат зрозумілий: бреше влада.