Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Команда Разумкова
Додано 14 лип 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Кількість підписників: 1 096
Фото: 3,340
Відео: 676
Посилання: 468
Опис:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam

👥 Кількість підписників

1 096
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -14

👁️ Середній перегляд на повідомлення

280
Середній/День:: 320
Середній/Тиждень:: 267
ERR: 25.55%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 0.7
Середнє за день: 0.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 245 25-06-20 06:59
Сьогодні — Всесвітній день біженців. Через війну Україну залишили мільйони наших громадян.Вони поїхали не за кращим життям, а в пошуках безпеки. Адаптувалися. Працюють. Платять податки. Відкривають бізнеси. І в багатьох державах ЄС вже сьогодні стали не обтяженням, а стимулом для економіки. Наприклад, у Польщі та Чехії українці вже принесли в місцеві бюджети більше коштів, ніж отримали соцдопомоги. Це — виклик для України. Виклик повернути своїх громадян не примусом, а перспективою. Сьогодні влада буде говорити багато лозунгів і гарних фраз про біженців. Але про них треба згадувати не лише в тематичну дату. Поверненням людей потрібно займатися – систематично і стратегічно. Не створенням «Міністерства єдності» і не легалізацію множинного громадянства. А реальними дієвими рішеннями і реформами. Забезпечити роботу економіки і прозорі правила для бізнесу. Припинити розвішувати ярлики на тих хто виїхав і залишився. Надати реальну підтримку переселенцям і малозахищеним українцям. Повернути довіру через незалежну судову систему і реальну, а не фасадну боротьбу з корупцією.Люди повинні бачити в Україні майбутнє, заради якого варто повертатись. Бо повернення — це не емоція. Це раціональне рішення. Й ухвалити його можна тільки тоді, коли знаєш, що вдома тебе чекають.
👁 250 25-06-16 07:26
Парламенту час прокидатисьУкраїнські громадяни перестали довіряти Верховній Раді. Абсолютно. Найгірші показники довіри серед усіх органів державної влади. Чому так відбувається? Відповідь проста – у парламенті суспільство більше не бачить центру прийняття державних рішень, ініціатив. Не бачить відповідальності парламенту за ситуацію в країні. І це не влаштовує громадян.Верховна Рада має прокидатись. Подивитись, що відбувається в економіці, як живуть люди, які є потреби в українських захисників. Розгледіти, що ситуація погіршується. Підзвітний та підконтрольний парламенту уряд не в змозі працювати і не хоче звітувати. У бюджеті вчергове «непрогнозована дірка» розміром від 400 до 500 мільярдів гривень, які украй потрібні нашим Збройним силам. Цінники у магазинах ростуть щомісяця, а інколи і щотижня. «Економічний безвіз» завершився. Реформи, необхідні для продовження співпраці із нашими міжнародними партнерами, стоять. Промисловість падає, а податки ростуть. Бізнес, підприємці, громадяни вимагають підтримки.Настав час, коли від парламенту чекають рішень і дій. Маємо запобігти поглибленню проблем в країні. Допомогти людям. Забезпечити всім необхідним Збройні сили України, які мужньо протистоять агресору. Сформувати нову команду державних менеджерів і у тісній співпраці з новим урядом взяти ситуацію під контроль. І повернути довіру громадян до парламенту – вищого органу представницької демократії.
👁 310 25-06-11 12:21
Народний депутат від «Розумної Політики» Роман Бабій долучився до обговорення на ХІІІ Міжнародному судово-правовому форумі. Тема міжнародного та інвестиційного арбітражу в Україні, якій була присвячена окрема сесія, зібрала багато думок і викликала ґрунтовну дискусію.Учасники розбиралися, як розширити можливості українського міжнародного арбітражу, аби зробити інвестиційне середовище більш привабливим та справедливішим для українського бізнесу та іноземних інвесторів. Роман Бабій поділився власним баченням розширення компетенції міжнародного арбітражу та перспектив розгляду інвестиційних спорів українським арбітражем. Говорив про імплементацію рекомендацій минулорічних комітетських слухань в частині арбітражу, про процес розгляду законопроекту №12141 на цю тематику, який готується в комітеті до другого читання, про пропозиції більш масштабних змін у цій сфері (зміни до процесуальних кодексів, питання забезпечення позовів в арбітражах, можливості слухання справ арбітражами в процедурах банкрутства тощо). «На мою думку, прийняття законодавчих змін — це лише перший крок. Найбільш ключовим є їх реалізація на практиці, щоб вони не залишилися лише текстом в законі. Зусилля по реалізації цих змін, їх ефективному впровадженню мають бути спільним завданням і арбітражних інституцій, і уряду, і парламенту. Сподіваюся, що динаміка змін в цьому напрямку як мінімум збережеться», — розповідає депутат. 👉 Також під час дискусії обговорили міжнародний досвід розгляду арбітражами інвестиційних спорів — які механізми інвестиційного арбітражу працюють у світі, що з цього реально адаптувати до українських умов, а що ні.👉 Дискутували про спроможніть українських арбітражних установ розглядати інвестспори, необхідність при укладанні Україною інвестдоговорів надавати як опцію вирішення спорів українськими інституціями.👉 Особливу увагу приділили питанням довіри: які політичні та правові запобіжники справді можуть переконати іноземних інвесторів вкладати в Україну, навіть попри ризики війни, санкцій і правової нестабільності. 👉 Окремо заслухали доповідь про правові позиції Верховного Суду, що впроваджують принципи проарбітражності, а також про тренди та виклики у арбітражних спорах за участю українських компаній в умовах війни.Розвиток інвестарбітражу в Україні — це не лише питання права, а й інвестиційної репутації країни. І ми маємо шанс її посилити.
👁 176 25-06-04 17:00
Ціни — вгору. Економіка — в прірву. Відповідальність Уряду — нуль!Цифри, які говорять самі за себе: від 10% до 267% подорожчали продукти харчування! Якби такими темпами зростала економіка, ми б уже давно обігнали найпотужніші держави світу. Але поки що в нас росте інфляція. І це — результат роботи Уряду, який зняв кошти з підтримки аграріїв і бізнесу та спрямував їх на піарні ініціативи на кшталт “Вовиної тисячі”. Маємо результат. Замість розмінованих полів — зростання цін. Замість розвитку економіки і підтримки найвразливіших українців — проїдання ресурсів. Замість підтримки бізнесу — черговий удар по ньому.А тепер — ще й втрата економічного безвізу. Після 5 червня не буде пільг для українського виробника в ЄС. Бо уряд нічого не зробив для того, щоб вони були продовжені! Чим це закінчиться для країни? Квота на експорт кукурудзи впаде в 7 разів. На м’ясо птиці — в півтора раза. На цукор — у 2,7 рази. А втрати економіки — щонайменше 3,5 мільярда євро на рік!Це недоотримані гроші в бюджет. Це мінус фінансування армії, лікарень, освіти, пенсій. Це ціна безвідповідальності, через яку страждатимуть українці!
👁 316 25-05-30 16:27
Освітяни – це ті, хто закладає фундамент майбутнього держави. У Мізоцькому ліцеї на Рівненщині зустрілися з педагогами, директорами шкіл та відділом освіти громади. Говорили про те, що насправді болить: мізерні зарплати, нестача кадрів, бюрократія, застаріла технічна база. Навіть за таких умов учителі роблять все, щоб давати дітям повноцінні знання. Але відсутність системної підтримки та поваги до професії вбиває мотивацію навіть у найвідданіших.Ще одна тривожна тенденція — це відтік учнів. Батьки масово вивозять хлопців-старшокласників за кордон. У 16–17 років. Не від амбіцій чи великих можливостей, а через тривогу. Бо не бачать тут для них майбутнього. Бо не довіряють владі. Не вірять, що тут можна жити — а не виживати.Це не просто криза демографії. Це – послаблення країни зсередини. Кожна дитина, яку вивезли — це удар по нашому майбутньому, мінус для науки, економіки. Якщо ми не змінимо політику в освіті, якщо не почнемо поважати вчителя й давати молоді шанс на розвиток в Україні – ми програємо не в майбутньому. Ми програємо вже зараз.
👁 141 25-05-29 08:09
🏛 Сьогодні в Івано-Франківську відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту. Участь у ньому взяли всі члени Комітету, а також представники Івано-Франківської ОВА, обласної ради, органів місцевого самоврядування та центральних органів виконавчої влади. Вдячні керівництву Прикарпаття за надану можливість для змістовного обговорення актуальних питань спортивної та молодіжної сфери.📌 Перше питання стосувалося перспектив розвитку клубної системи в українському спорті. Очільник Міністерства молоді та спорту України Матвій Бідний презентував бачення відновлення та запуску сучасної клубної моделі, яка буде заснована на європейському досвіді. Акцент зроблено на переході до фінансування не лише спортивних закладів, а й конкретних послуг, які вони надають, через конкурсний механізм. Це дозволить стимулювати розвиток спорту на місцевому рівні, підтримувати ініціативи та залучати приватний сектор.🎯 Другою темою стало обговорення стану адаптивного спорту та спорту ветеранів війни в Івано-Франківській області. Зокрема, Комітет підтримав рекомендацію прискорити ухвалення в другому читанні законопроєкту №12233 щодо спорту ветеранів війни. Крім того, йшлося про необхідність впровадження безбар’єрності у спортивну інфраструктуру, координації між міністерствами та посилення взаємодії з місцевою владою. Було запропоновано розширити інформаційні кампанії серед ветеранів та осіб з інвалідністю, а також передбачити фінансування відповідних програм.🔺 Одне з найгостріших питань в порядку денному виїзного засідання Комітету — протидія спробам російського ворога втягувати українську молодь у диверсійно-терористичну діяльність. Представлено проект рішення Комітету щодо заходів, які мають вжити правоохоронці, органи влади та територіальні громади. Під час свого виступу з даного питання наголосив на необхідності комунікувати з молоддю, долучати авторитетних лідерів думок, спортсменів, волонтерів — щоби пояснювати, що рф намагається використовувати українських підлітків як живу зброю, як "камікадзе", впливаючи на їхню свідомість.✍️ Комітет одностайно підтримав рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти проєкт Постанови №13309 "Про підтримку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")" за основу та в цілому. Це — важливий крок для інституалізації гри як одного з ключових елементів національно-патріотичного виховання молоді в умовах воєнного стану.👉 Проєкт Постанови передбачає низку рекомендацій для уряду та місцевої влади, зокрема: забезпечення стабільного фінансування гри, інтеграція "Джури" у систему освіти, розвиток її матеріально-технічної бази, а також надання пільг для найкращих учасників гри при вступі до спеціалізованих військових навчальних закладів.🔹 Наприкінці засідання розглянули звернення Івано-Франківської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту. У ньому йдеться про критичну ситуацію довкола навчально-спортивної бази "Авангард" у Ворохті, яка є єдиною в Україні з комплексом трамплінів К-75 і К-90 — ключовою для підготовки національної збірної з лижного двоборства та стрибків із трампліна. Через складнощі з орендою, втрату статусу олімпійської бази та потребу в реконструкції об’єктів, тренувальний процес перебуває під загрозою.🔸 Завтра Комітет продовжить свою виїзну роботу вже безпосередньо у Ворохті — аби на місці оцінити ситуацію, поспілкуватися з керівництвом школи та напрацювати шляхи для збереження та розвитку унікальної спортивної інфраструктури.
👁 245 25-05-21 12:56
Ціни ростуть, а доходи падають! Як виживати українцям при такій політиці влади? Інфляція стрімко прискорюється і вже становить 15%. Разом з цим ростуть і ціни – у першу чергу, на продукти, без яких не обходиться жодна родина! Лише капуста подорожчала на 276%, яблука на 88%, а яйця на 77%! При цьому зарплати в людей не збільшуються. А якщо рахувати в доларах – вони знецінюються! Наприклад, мінімальна зарплата в 2025 році – це менше в доларах, ніж мінімалка в 2022-му. Маємо таке собі «від’ємне зростання»! А у влади зараз інші пріоритети. Замість підвищення зарплат вчителів на 20% - аналогічна сума коштів іде на «Вовину тисячу». Замість підвищення мінімальної пенсії, що ми з командою «Розумної Політики» пропонуємо в законопроєкті № 13214 – телемарафон, забезпечення Офісу президента, підвищення зарплат в міністерствах. І поки людям ледь вистачає на базові потреби — у державі «випаровуються» мільйони. Лише за час повномасштабної війни зникло 770 мільйонів доларів, за які на фронті мали отримати озброєння. Натомість — ці гроші осіли в кишенях тих, хто давно мав би сидіти не в кабінетах, а у в’язниці!Це не просто неефективність — це зневага до кожного українця, який воює, платить податки, донатить і ледве зводить кінці з кінцями!
👁 300 25-05-19 10:32
Сьогодні ми є свідками швидкої інтеграції штучного інтелекту у найрізноманітніші процеси: від побутових справ до застосування на полі бою. Нам потрібно не просто вчитися з цим жити, а й регулювати процеси, пов’язані зі штучним інтелектом. Державна сфера може виступити драйвером у цьому процесі.Народна депутатка від «Розумної Політики» Неллі Яковлєва взяла участь у міжнародній конференції про використання штучного інтелекту в публічному управлінні. У 2024 році Європарламент прийняв комплексний акт про штучний інтелект. Важлива сама філософія цього закону. Він спрямований на захист фундаментальних прав, демократії, верховенства права від високоризикованого штучного інтелекту, одночасно стимулюючи інновації.Повністю він вступить у силу лише у 2026 році, але у контексті нашої євроінтеграції це є надзвичайно актуальним. У майбутньому приймаючи український закон, ми одразу зможемо гармонізувати його з європейським.Не зважаючи на надшвидкий розвиток штучного інтелекту, в центрі має залишатися людина. Захист прав людини і захист персональних даних, згідно GDPR, є вкрай важливим.ШІ дає великі можливості для побудови нових відносин між державою і громадянами. Це стосується ефективності, прозорості і якості надання послуг громадянам, що відбувається у режимі 24/7 без фізичного контакту.Але для самих державних службовців ШІ надає ще більше переваг. Зокрема, мінімізація рутинної роботи, можливість зосередитись на аналітичній роботі, скорочення часу на аналіз даних. Хоча безумовно при використанні штучного інтелекту є і ризики, зокрема, кібербезпека, порушення приватності, витоки персональних даних.
👁 259 25-05-02 11:21
Мінімальна пенсія 2361 грн — це знущання! Вимагаємо її збільшити – законопроєкт «Розумної Політики» вже зареєстровано! Влада вважає, що українцю, який все життя працював, достатньо 2361 грн на місяць, щоб вижити! Це офіційно визнаний прожитковий мінімум для непрацездатних осіб і мінімальна пенсія, яку отримують 1,7 млн українців. За такі гроші неможливо закрити базові потреби: харчування, ліки, комуналка в умовах інфляції та постійного підвищення цін і тарифів! Ми з командою «Розумної Політики» зареєстрували законопроєкт № 13214, який збільшує мінімальну пенсію до двох прожиткових мінімумів — до 4722 грн. Так, це все ще не велика сума. Але це важливий крок до справедливості.На це знадобиться 1,7 мільярда гривень на місяць і трохи менше, ніж 21 млрд на рік. Влада любить розповідати, що «грошей немає». Але в мене є низка прикладів, що кошти знайти можна, і влада вміє це робити, коли їй потрібно.Щороку на телемарафон виділяється 1,5 млрд грн. На Офіс президента в цьому році збільшили видатки до 1,7 млрд грн. Одна лише партія «Слуга народу» за перші два роки повномасштабної війни отримала з бюджету 1,5 млрд грн. Піар-акція Зеленського «Вовина тисяча» витягнула з бюджету 14,4 млрд грн! На початку року прем’єр-міністр Шмигаль хизувався, що на казначейському рахунку залишилося більше 100 млрд грн! Якщо влада вміє знаходити мільярди на себе і свій піар — вона зобов’язана знайти гроші і для найменш захищених українців!
👁 252 25-04-25 15:23
Замість підтримки партнерів — скандали і репутаційні втрати. Куди веде Україну провальна дипломатія влади?!Події у Лондоні, куди поїхали наші переговорники, ще раз показали відсутність стратегії та адекватних кроків української влади. Зустріч, яка мала відбутися на абсолютно іншому рівні та з іншою результативністю, по суті була зірвана і обернулася новими проблемами для України.  Якщо влада знає, що запропоновані умови її не влаштовують, навіщо взагалі їхати на переговори? Навіщо коментувати анонімну інформацію зі ЗМІ, якщо вона не надходила від офіційних осіб? Про те, що така «дипломатія» шкодить, вже відкрито заявляє речниця Білого дому! Дійшло до того, що з проактивною позицією тепер виходить росія, яку, непогано чують у Сполучених Штатах. А міжособистісний конфлікт Зеленського і Трампа боляче б’є по нашій державі, яка напряму залежить від фінансової, військової та розвідувальної допомоги іноземних партнерів! Замість того, щоб об'єднувати їх навколо себе і просувати інтереси України, складається враження, що Офіс президента робить все, що знижує рівень підтримки України на міжнародній арені! Ще й дає привід звинувачувати нас у недотриманні домовленостей і ставити під сумнів нашу надійність як партнера!