Джерело
ГО РАЗОМ.ЮА | У Запоріжжі на острові Хортиця в памʼять про загиблих на фронті захисн...
487 Охват/переглядів
2026-04-26 11:39
Повідомлення №693
У Запоріжжі на острові Хортиця в памʼять про загиблих на фронті захисників та захисниць висаджують дерева та облаштовують «Парк Честі». Зараз він займає площу близько чотирьох гектарів та налічує вже понад півтисячі дерев. Планується, що з часом він «виросте» до 1000 дерев і займатиме територію в шесть гектарів. Клени, катальпи, дуби, калина - ці дерева чудово приживаються на Хортиці. Зараз це не просто дерева, а дерева з іменами та історіями.«Це дерево на честь мого чоловіка - Олега. Він загинув на Донецькому напрямку, Бахмутський район. Це сталося 13 серпня 2022 року. Був спочатку в АТО, а коли почалася повномасштабна війна, то одразу повернувся до війська. Хоча ми просили, щоби не йшов. Пішов, сказавши, «хто буде вас захищати, як не я?», - розповідає дружина загиблого захисника Юлія.Їхня родина жила в Пологах. Місто нині окуповане. Олег працював токарем на заводі Дніпрокераміка. Юлія працювала в громаді. У родини був будинок і плани на життя, але війна перекреслила все.Далі - в репортажі 061.