Джерело
ГО РАЗОМ.ЮА | Пройшов ще один рік війни. Війни за ВОЛЮ. Але ВОЛЯ - це більше ніж сво...
886 Охват/переглядів
2025-12-31 14:24
Повідомлення №656
Пройшов ще один рік війни. Війни за ВОЛЮ. Але ВОЛЯ - це більше ніж свобода. Це поняття притаманне лише нам - українцям!Ми завжди були ВІЛЬНИМИ та ГІДНИМИ! І нікому в світі ніколи не зрозуміти: що це таке? Понад 400 років ми бʼємося за ці поняття. І на жаль, платимо кращими СИНАМИ України.Цей рік показав нам: що таке зрада і байдужість партнерів. Показав, що сподіватись варто виключно на себе! Адже оточують нас боягузи і хижаки. Тож, щоб вижити - потрібно бути сильними!Попереду новий рік боротьби. Тримаємося Українці! Борімося заради майбутнього наших дітей. Майбутнього без війни для них. Ми навчимося жити інакше і наш досвід виховає їх іншими. А памʼять про Полеглих змусити бути кращими!Тож, сили, незламності, єдності і віри в НАЦІЮ нам у наступному році! Нехай весь світ навколо побачить: хто ми такі й на що здатні!Вічна Слава Полеглим!Кожному, хто зрадив чи збагатився на цій війні - вічна кара та прокляття!Сил і незламності тим, хто зі зброєю!Воюємо! Кожен на своєму місці!Слава Україні!!!🫡🫡🫡