Джерело
Недобиті гауляйтери ☠️ | Чергова істерія в Чернігівській міській раді. Ломако не хоче миру, Лом...
732 Охват/переглядів
2025-02-05 11:59
Повідомлення №632
Чергова істерія в Чернігівській міській раді. Ломако не хоче миру, Ломако хоче війни. Тому настрополив Атрошенка, щоб продавити сесію без питань, які цікавлять громаду. В першу чергу - допомоги ЗСУ. А лише з земельними оборудками. Отаке воно, безробітне життя Ломаки. Треба ж щось мутити у відсутність грантів. Які, до речі, щедро фінансували Асоціацію міст України під егідою Кличка. Ну і Ломаки на місцевому рівні. Гуманітарку з USAID часто роздавали в офісі УДАРУ на Магістратській. Для тих, хто хоче знати, що сьогодні Наталія Хольченкова винесла на розгляд 44 сесії Чернігівської міської ради. Перше питання - обрання себе головуючою. Друге - підняття заммера Віктору Геращенко зарплати на 50%. Ну і різну лабуду. Жодного питання про допомогу ЗСУ. Жодного!Хотілося б окремо поцікавитися думкою Регіни Гусак, яка поставила свій підпис під цим порядком денним. Ви кожного дня виставляєте пости і збираєте допомогу своєму чоловіку, який виконує бойові завдання на півночі нашої області. Ви збираєте копійки, щоб допомогти чоловіку та його підрозділу, в той час, коли сотні мільйонів лежать в очікуванні нових асфальтних схем для збагачення Атрошенко. Невже вам не набридло мовчати? Невже і надалі терпітимете це мародерство?