Джерело
Ramos 90+3 | Реал Мадрид 🇺🇦 | Звичайно, хочеться сказати про червону картку Камавінґи. Але який сенс...
391 Охват/переглядів
2026-04-16 08:32
Повідомлення №4827
Звичайно, хочеться сказати про червону картку Камавінґи. Але який сенс? До цього вилучення я не сумнівався, що Мадрид пройде далі. Або заб’є гол, або переможе в серії пенальті. Червона картка все змінила. Боюсь навіть уявити, що було б з Барселоною, якби їхнього гравця видалили за таке. Якщо вони не можуть заспокоїтися за те, що гравців видаляють за фол останньої надії. Чи заслужена червона Едуарду? Звичайно, ні. Не можу уявити собі всесвіту, де за таке вилучають гравця на останніх хвилинах 1/4 Ліги чемпіонів. Ах так, це наш всесвіт! Але і Камавінґа не правий. Коли така ситуація на полі, коли в тебе вже є жовта, навіщо давати арбітру хоч мінімальні можливості для вилучення? Дуже нерозумний вчинок француза. Та хоч ця червона картка і стала вирішальною в конкретному моменті, не в ній справа. Реал Мадрид провалив сезон, який мав стати легендарним. Керівництво не захотіло підтримувати тренера, якого обрала тим, хто побудує нову династію. Тренер не зміг керувати гравцями елітного рівня. Гравці забули, що це командний вид спорту. Інший тренер показав характер і перспективу вміння керувати такими гравцями, але, мабуть, не отримає ще один шанс, бо все ж таки треба не лише мотивувати гравців на великі матчі, а й перемагати в регулярних зустрічах. Сезон провалили абсолютно всі. І це відповідальність всього клубу. Залишається лише зробити правильні висновки і тріумфувати в наступному сезоні. Підпишись на канал Ramos 90+3