Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ramos 90+3 | Реал Мадрид 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Ramos 90+3 | Реал Мадрид 🇺🇦

@ramos903
Кількість підписників: 535
Фото: 3,100
Відео: 254
Посилання: 905
Опис:
Авторський українськомовний блог про Реал Мадрид. Для зв‘язку: @simonchuk42
Джерело

Ramos 90+3 | Реал Мадрид 🇺🇦 | Постійно прошу себе не реагувати на всі ці «інсайди» і критику, але що...

Логотип телеграм спільноти - Ramos 90+3 | Реал Мадрид 🇺🇦 Ramos 90+3 | Реал Мадрид 🇺🇦 @ramos903
1 070 Охват/переглядів 2025-11-25 11:54 Повідомлення №4681
Постійно прошу себе не реагувати на всі ці «інсайди» і критику, але щось зараз досі не можу заспокоїтися. Бо Шабі Алонсо чудово розпочав, будує топопову команду, в кінці листопада Мадрид на першому місці в чемпіонаті і в топ-8 ЛЧ. Все клас, але кілька невдалих результатів і вже біда. Тут побачив продовження цих «інсайдів» про те, що гравці незадоволені Шабі. «Інсайдери» вирішили сказати які саме гравці й це доводить, що це або вигадана маячня або нічого прям настільки серйозного. Вінісіус. Не треба бути інсайдером, щоб розуміти, що Віні нещасливий. Писав тут, що Віні буде незадоволений всіма, хто не любитиме його так, як Карло Анчелотті. Але ніхто його так не любитиме, бо інших таких немає. І бразильцю треба приймати реальність і адаптовуватися. Родріґо, Браїм, Ендрік, Менді. Ну тут теж все зрозуміло. Це гравці, які або взагалі не мають хвилин на полі, або отримують, на їхню думку, недостатню кількість можливостей. Феде Вальверде. А це просто «інсайду» треба було дати ваги. Бо коли незадоволені резервісти та Віні — це не дуже серйозно. Певен, що Феде додали просто для ваги. І можна типу пояснити, що Вальверде незадоволений тим, що грав знову правого захисника. Але, думаю, Федеріко розуміє, чому він його грає. Коли ламаються два ПЗ, то хто ще повинен там бути в критичний момент?Загалом я думаю, що і резервістів додали в «інсайди» тільки заради кількості. Бо незадоволений яскраво лише Вінісіус і йому треба з чим вже щось робити. Підпишись на канал Ramos 90+3