Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ramos 90+3 | Реал Мадрид 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Ramos 90+3 | Реал Мадрид 🇺🇦

@ramos903
Кількість підписників: 535
Фото: 3,100
Відео: 254
Посилання: 905
Опис:
Авторський українськомовний блог про Реал Мадрид. Для зв‘язку: @simonchuk42
Джерело

Ramos 90+3 | Реал Мадрид 🇺🇦 | ​Кожна важка поразка важка не лише фактом самої поразки, фактом наявно...

Логотип телеграм спільноти - Ramos 90+3 | Real Madrid 🇺🇦 Ramos 90+3 | Реал Мадрид 🇺🇦 @ramos903
855 Охват/переглядів 2025-01-18 08:31 Повідомлення №4518
​Кожна важка поразка важка не лише фактом самої поразки, фактом наявності конкретних проблем і відсутністю рішень для їхнього розв’язання прямо зараз. Кожна важка поразка важка тим, що неможливо після неї заходити в соцмережі. Я намагаюсь ігнорувати чати в телеграм-каналах, виключив коменти тут (вибачте, якщо це когось образило, але соррі не хочу читати одне й те саме ниття ще і у себе), баню акаунти в твіттері. Чому це неможливо? Бо кількість маячні, яка несеться від «фанатів», переходить всі межі. Найбільше серед усього мене обурює неповага до Карло Анчелотті. Чи помиляється іноді Анчелотті? Так, звичайно. Але ну камон: це Карло Анчелотті. Один з двох найкращих тренерів в історії Мадрида та в взагалі в історії. І він приносив результати не колись там давно, а ось прямо зараз. Він точно заслужив право на помилки і право виправити їх. Але той гейт, що несеться в його сторону від «фанатів», це за межею. Ще більш дивує, коли робляться якісь висновки посеред сезону, коли вимагають звільнення посеред сезону. Дочекайтесь його завершення, дайте собі час подумати та проаналізуйте всю ситуацію. І не забувайте ще найголовніше: Карло блискуче вміє працювати з тим, що у нього є. З тими гравцями, яких має. Але і цього може бути недостатньо. Любий всіма Пеп вмирає від того, що у нього зламався один гравець і програє всім на світі. А що було б, якби він зіштовхнувся з проблемами, які має Карло останні два сезони? І при тому, Анчелотті приніс топовий результат. Так, він теж хоче підсилити деякі позиції, так само як і ви, але не він це вирішує. І тут керівництво клубу та Анчелотті все ж можуть мати різні цілі. Звичайно, всі хочуть щороку перемагати всюди. Але тренери дивляться на це в контексті перемог тут і зараз, тому, наприклад, можуть вимагати придбати гравця, який принесе користь лише в одному-двох сезонах. А хороше керівництво (а Мадрид зараз має саме таке) — думає про те, щоб залишатися конкурентоздатними протягом багатьох років і тому хоче підписувати гравців, які гарантуватимуть якість хоча б наступні 5-7 сезонів. Просто гляньте на останні трансфери Мадрида: це або вільні агенти, які вже прямо зараз можуть підсилити команду або перспективні гравці, на яких команда розраховуватиме ще дуже довго. Звільнити Анчелотті? Ок, а хто замість нього? Зараз є лише два варіанти, які не будуть гіршими. Ви їх прекрасно знаєте. Це Зідан та Алонсо. Зінедін, мабуть, вже точно очолить збірну Франції. А іспанець має контракт з Баєром до 2026-го року. Так само, до речі, як і Анчелотті з Мадридом. Тому план А — це дочекатися завершення цих контрактів, подякувати Карло, і підписати Шабі. План Б — запросити Алонсо вже цього літа, але він буде здійснений, якщо Мадрид не виграє Ла Лігу або Лігу чемпіонів. Сам же Карло обіцяв восени, що Мадрид буде у фіналі ЛЧ. А такі фінали Реал не програє. Підпишись на канал Ramos 90+3