Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Рахунок на табло
Додано 06 січ 2025

Рахунок на табло

@rakhunok_na_tablo
Кількість підписників: 490
Фото: 2,060
Відео: 291
Посилання: 969
Опис:
Гра забувається, результат залишається (с) З усіх питань пишіть в приват - @dan_vereitin

👥 Кількість підписників

490
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: +21

👁️ Середній перегляд на повідомлення

260
Середній/День:: 200
Середній/Тиждень:: 302
ERR: 53.06%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.7
Середнє за день: 1.8

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 201 25-08-12 19:16
⚽️ Якщо бути відвертим, то я навіть не додивився цей матч до кінця. Пішов на 68-й хвилині. Включив ще на компенсований час, побачив фінальний рахунок і махнув рукою.Скільки бравади було в словах вболівальників Динамо наприкінці сезону? Та ми всіх порвемо, ух! «Головне, що не кроти» і все таке інше. Це емоції. Це нормально.Що на практиці? Чемпіонат виграли, в Лігу чемпіонів пішли без підсилення… пройшли Хамрун, а Пафос… а Пафос — це та сама «непереборна перепона».Я дуже сподіваюся, що Маккабі Тель-Авів не буде настільки зарядженим та активним з перших хвилин. Тоді є шанс на основний етап Ліги Європи, що в нинішніх обставинах може й на краще.Розповідати балади а-ля «ой, вже й кіпріотам програємо, ганьба, фу-фу» — залиште це на обід для дилетантів. Ми не в тій ситуації, коли футбол розвивається. Ми в режимі виживання, якщо хто забув. А на Кіпрі нема війни. На Кіпр, на секундочку, їде догравати сам Давід Луїс.Гравцям Динамо, особливо молодим, побажаю, щоб це була найгіркіша поразка у вашому житті. Іноді треба боляче впасти, щоб зрозуміти, що зробив не так. Потім підвестися, зробити висновки і все виправити. Тримаємось разом 🙏🇺🇦
👁 259 25-08-07 20:05
⚽️ Я дивився здебільшого Шахтар, на Полісся включився лише наприкінці першого тайму, побачив гол Бескоровайного і зрозумів, що все буде ок у житомирян в цьому протистоянні.Щодо Шахтаря, то багато разів за цей вечір я проводив паралель із сезоном 2022/2023. Знову сподобався Швед, у другому таймі Марʼян був чи не одним з найкращих у складі Шахтарі попереду. Ще одна паралель: у 2022 прекрасно проявив себе Мудрик. З ним і без нього це були дві різні команди. Згадайте матч з Рухом, коли Мудрика видалили, Шахтар згас попереду. Тоді це був тривожний дзвіночок, який ніхто не почув. Взимку Міша поїхав до Челсі, навесні атака Шахтаря зівʼяла, всупереч усім природним явищам навколо.Сьогодні ми побачили Шахтар без Кевіна. Та ж позиція, той же вплив на гру попереду. Повноцінної заміни немає: Невертон дуже контрастує із Кевіном. Швидкість ухвалення рішень, креатив, фізика, він програє Кевіну в усьому. Аліссон класно виглядав у першому таймі, але Шахтар нагадував птаха з ушкодженням: одне крило працює прекрасно, а друге підіймається на 50%. Ніби рух вперед є, але політ дається важко.А героєм матчу беззаперечно я назву Різника. Якби не він, ми би вже говорили про подальший шлях у Лізі конференцій. Якщо там дійсно Сандерленд пропонує за нього 10 млн, треба підвищувати ставку і відпускати. Дмитро прекрасний голкіпер, який станом на зараз сильніший за Луніна і Трубіна (Сергій Станіславович, певно, ви і без мене це розумієте).Ну і останнє. Цей матч показав, що Судаков і Бондаренко вже віддали цій команді свій максимум. Далі прогресу вже не буде. Я дуже хочу побачити більше ігрового часу у Віктора Цуканова, бодай у чемпіонаті. Мені здається, цей хлопець дозрів до того, аби грати у першій команді.
👁 256 25-07-08 17:41
🇺🇦‼️Україна закликає відсторонити російських «нейтральних» дзюдоїстів від участі у XXXII літній Всесвітній Універсіаді🔹Національний олімпійський комітет України, Міністерство молоді та спорту України та Федерація дзюдо України звернулися до президентки МОК Кірсті Ковентрі, очільників Міжнародної федерації студентського спорту і Міжнародної федерації дзюдо із закликом переглянути допуск до Універсіади росіян Валерія Ендовицького, Абрека Нагучева та Стефанії Власової.ℹ️Ці спортсмени брали участь у «Клубному чемпіонаті росії з дзюдо на честь 70-річчя путіна» (Грозний, 2022)На турнірі лунала пропаганда війни: символіка Z, діти в одязі з зображенням путіна, відео з військовими РФ. Нагороди вручав Кадиров — підсанкційний соратник путіна.▪️Нагучев — представник військового клубу ЦСКА▪️Ендовицький — спортсмен охоронного клубу «Динамо»📌Згідно з рекомендаціями МОК спортсмени з нейтральним статусом не можуть підтримувати війну.Україна закликає:🔹перевірити надані факти,🔹вжити заходів для відсторонення згаданих спортсменів.🚫У зверненні, яке підписали президент НОК України Вадим Гутцайт, Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний та президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк підтверджено незмінну позицію України: доки російські війська за підтримки білоруського режиму ведуть війну проти України, представники цих країн не мають брати участь у міжнародних змаганнях у будь-якому статусі — включно з нейтральним.
👁 245 25-06-09 11:49
🇵🇹 Як я полюбив збірну Португалії.На дворі 2004 рік. Я купую свою першу газету Спорт-Арена (десь якраз в цих же числах червня!). А там превʼю чемпіонату Європи, який днями стартує у… Португалії. Заголовок «Коллина — свисти!». Мені відомо, що Португалія на правах країни-господарки відкриває той турнір матчем із Грецією. Про португальську збірну я знаю лише те, що за неї грає Луїш Фігу і що чимало хлопців з Порту, які щойно виграли ЛЧ, їдуть на домашній Євро.Португалія програє Греції перший матч. Дебютний гол турніру від Карагуніса… але мені 10 років, мені шкода португальців. Як це? Вдома? Програти якійсь Греції? Та який футбол взагалі в Греції?! Це ж країна, де Зевс і Акрополь, а не Роналдо і Зідан.Потім та команда Луїша Феліпе Сколарі перемогла росію, що було приємно ще тоді, а зараз так і взагалі! А у третьому турі португальці виграли в Іспанії і з першого місця пройшли у плей-офф.Далі серія пенальті і ганьба Бекхема, бенефіс Рікардо і вихід до півфіналу. Там Нідерланди, але молодий Кріштіану Роналду вже закохав в себе всю футбольну Європу і разом з Маніше вибив помаранчевих з розіграшу. А у фіналі знову Греція і злий геній Харістеаса. Один з вболівальників, який вирвався на поле, кинув в обличчя Луїшу Фігу португальський прапор. Я засмучений — через Грецію я плакав на тому турнірі, коли додому поїхала блискуча Чехія. А тут ще й Португалія програла фінал…З того Євро для мене почався великий футбол у житті. Так, я дивився ЧС-2002, але такого захоплення, яке викликав у мене саме те Євро, в 2002-му ще не було. А ще — стадіони. Під Євро-2004 Португалія круто попрацювала над інфраструктурою. Особливо мене вразив Муніципальний стадіон у Бразі, який розташовано прямісінько серед скель. Я тоді і уявити не міг, що за 12 років з гаком я сам побуваю на його трибунах! Але в моїх мріях — візити на Да Луж, Жозе Альваладе та Драгау. На ключові стадіони того Євро-2004. Вони і досі для мене лишаються одними з найкрасивіших у Європі. Португалію я почав тоді підтримувати, але чемпіонство у 2016 для мене стало несподіванкою. Не знаю, яка команда була сильнішою, взірця 2004 чи все ж 2016. І все ж, є в португальців своя порода. Хто б не тренував цю команду, Сколарі Сантуш чи Мартінес, ти точно знаєш, що отримаєш задоволення від гри цієї збірної.Ну а в 2019 португальці ще й програли Україні на НСК Олімпійський. Ну хіба не ідеальна команда?!Цей пост інспіровано вчорашньою перемогою Португалії у Лізі націй. Я скептично сприймаю цей турнір, мені здається, що це ще один поверх в хмарочосі «комерція вбиває футбол». Десь між розширенням чемпіонату Європи до 24 команд та реформацією клубного чемпіонату світу. І все ж, збірна Португалії заслуговує на оплески. Вони знову переможці. Нехай і не тоді, коли від них чекаєш 🙂
👁 234 25-06-03 09:14
Чи знали ви? 🤔 Компанія «Епіцентр К», яка є засновником та власником новачка УПЛ «Епіцентр», у сезоні 2015/16 була партнером клубу німецької Бундесліги — «Вольфсбург» 🇩🇪Угода була підписана 16 серпня 2015 року прямо на домашньому стадіоні клубу — «Фольксваген-Арені» 🏟, перед першим матчем нового сезону чемпіонату Німеччини проти «Айнтрахта».«Епіцентр» отримав статус ексклюзивного спонсора четвертого рівня, що передбачало розміщення реклами компанії на LED-бордах під час домашніх матчів «вовків» у Бундеслізі.Це партнерство стало першим і досі єдиним випадком, коли українська компанія 🇺🇦 стала спонсором клубу з Бундесліги, і було частиною стратегії «Епіцентру» з просування свого бренду на європейському ринку.Після завершення сезону 2015/16 співпраця між «Епіцентром» і «Вольфсбургом» не була продовжена.До речі, знаєте, що означає літера «К» у назві компанії? «Калинівка» — саме з цього населеного пункту Київської області (с. Калинівка, Васильківський район) компанія починала свою діяльність.
👁 283 25-03-23 21:45
😭 Дуже і дуже прикро.Великі питання до тренерського штабу. Те, що Ярмолюка треба було міняти, було очевидно ще на 58 хвилині матчу. Обрізка на обрізці, гальмування контратак, ну не готовий він грати проти топів повний матч тут і зараз. Ні, відіграв повністю. Шапаренко, Бульяський — залишилися на лаві запасних.Запізнілі заміни загалом, команда почала грати в атаку лише при 0:2. Лукаку як хижак, виснажив захист і зробив свою справу. Це показник форварда топ-рівня. Де Брейне зі своїм читерством при практично усіх стандартах (а у першому таймі навіть лайнсмена відштовхнув, бачили?) — це щось на антифейрплейському. Але переможців не засуджують — Бельгія була кращою сьогодні.Зінченко — найкращий у нас. Грав на не своїй позиції, проти Доку, який викрутив усі суглоби половині команди. Грав не лише на захист, але й на атаку. Йому мої оплески сьогодні.Луніна не буду звинувачувати, він де міг — рятував. Де не міг, там би і найкращий воротар світу (до речі, хто це сьогодні?) не витягнув би.Ми залишимось в дивізіоні В і це не погана новина. Погано, що ми знову мали мільйон надій і знову вони всі згоріли. Це було вже у 2013 проти Франції, на Євро-2016 перед стартом групового етапу. У відборі на ЧС-2018 перед Хорватією. І у плей-оф кваліфікації на ЧС-2022. Про останнє Євро я взагалі не казатиму.Які у вас враження?
👁 202 25-02-05 07:44
👏 Кріштіану Роналду — 40 років.Я обожнював його, коли був підлітком і він грав за Манчестер Юнайтед. Це дійсно був мій кумир, поки не перейшов в Реал. Я віддавав належне статусу цього трансферу, розумів, що це органічно — король футболу (на мою думку тоді) переходить до Королівського клубу. Але за Реал я не вболівав, тому і до Роналду з часом почав ставитися інакше.Водночас, не захоплюватися ним як спортсменом — неможливо. В 40 років він продовжує грати, нехай і у Саудівській Аравії, але ще нічого не закінчено із національною збірною. У нього відмінна фізична форма, він забив вже 923 голи за кар'єру і я впевнений, заб'є й 1000. Можливо, це остання ціль його кар'єри.Але й так він може собою пишатися. П'ять Золотих м'ячів, п'ять перемог у Лізі чемпіонів, золота медаль Євро-2016, перший в світі футболіст-мільярдер та врешті-решт 648 млн фоловерів в Інстаграм! Якщо до кого і можна застосувати слово "легенда" серед сучасних футболістів, то це якраз до Кріштіану.На жаль, я ніколи не бачив його гру наживо. Хоча теоретичні можливості були. Він грав на Євро-2012 на Арені Львів, на цьому ж стадіоні у 2015 році протидіяв Шахтарю у складі Реала. У 2018-му Роналду грав у фіналі ЛЧ на НСК Олімпійський, а за рік приїздив вже зі збірною Португалії на матч відбору на Євро-2020. І все це, на жаль, повз мене. З різних причин. Але я вірю, що колись побачу його наживо.
👁 259 25-01-30 22:00
🤝 Усіх, хто вболівав за Динамо, вітаю з першою та єдиною перемогою в Лізі Європи. Загалом, виступ команди у цьому турнірі хочеться забути.Сьогодні нам продемонстрували варіацію на тему "А як ми виглядаємо без Попова, Шапаренка, Буяльського та Бражка?". Думаю, що ймовірність переходу когось з цієї четвірки до іншого клубу, можливо, навіть не одного, достатньо висока. Що я побачив? Що потенційно лідерами Динамо можуть стати Піхальонок та Рубчинський. Потішив Ярмоленко, який відіграв майже весь матч. Сподобалася зарядженість Тимчика. Звісно, що Піхальонок абсолютно точно man of the match. Але в цілому, до гри Динамо є питання. Особливо я хвилювався за центр захисту, де сьогодні грала не найстабільніша пара Біловар-Михавко. Важливий матч з психологічної точки зору для Нещерета. Він відіграв добре, де треба — виручив, особливих проблем сьогодні не мав. Ванат залишив на поле багато емоцій, але не потішив результативністю. Взагалі, важко багато міркувати над матчем, де головною дійовою особою був... газон стадіону у Гамбурзі. Бо враження, що не в Німеччині грали, а десь у Добромилі (олди мають пам'ятати). І ще сподобалося, що в кінці Шовковський вирішив дати час молоді, Пономаренку та Саленку-джуніору (іноді думаю, що й старший би не загубився 😁). Треба проглядати перспективу наперед та й формувати глибину складу. Подивимося, як тепер Динамо виглядатиме навесні, без складної логістики на єврокубки та поки що з комфортним відривом від переслідувачів у чемпіонаті.
👁 282 25-01-22 19:47
👏👏👏 Я отримав задоволення від матчу українського клубу у єврокубках.Я чекав саме на такий Шахтар. Свіжий, агресивний, який грає із класним настроєм та робить результат. Його так не вистачало восени і от сьогодні є сатисфакція.Перед матчем, коли Маріно Пушич тиснув руку Еріку Руа і посміхався, я зловив себе на думці, що в момент посмішки він трохи схожий із Мірчею Луческу. Можливо, це помічав ще хтось, але я — лише зараз. Президент клубу проявив довіру до Пушича на фоні невиразних результатів восени. І на мою думку, це правильне рішенняІ от весь матч такий був, ніби я ловлю флешбек від праймового Шахтаря часів Мірчі. Бразильці вирішили не чекати карнавалу в Ріо, вони влаштували своє свято на полі. Марлон, який пританцьовує біля м'яча, Кевін, який легко проходить двох суперників. Егіналду, який в ролі центрфорварда виглядає куди впевненіше, аніж на фланзі. Десь випадали з гри Педріньо та Вінісіус Тобіас, однак в цьому нічого страшного немає.Іраклій Азаров, здається, провів свій найкращий матч у футболці Шахтаря. Ті емоції, з якими він діяв сьогодні, нагадали мені збірну Грузії на Євро-2024. Криськів молодчина, дав надійність у центрі поля. Судаков, який розрубав судоку захисної лінії Бреста одним пасом на Азарова — це смачно, це естетика гри.Окремо я хочу звернути увагу на Різника. В контексті голкіпера збірної ми постійно говоримо: "Лунін, Трубін, Бущан". Але Лунін не має стабільної ігрової практики, Трубін вчора мав не найкращий матч проти Барси. Бущан вчора взагалі не грав проти Галатасарая. А Різник восени неодноразово демонстрував високий рівень гри. І сьогодні виручав у дуже непростих ситуаціях. Сергію Станіславовичу, зверніть, будь ласка, увагу.Засмутив Матвієнко. Дві помилки у першому таймі, які ледь не призвели до пропущеного м'яча. Із таким досвідом, на такому рівні... Я цього не розумію.Сьогодні ще рідкісний випадок, коли я похвалю Бондаря. Чи не вперше, але він видав чудовий матч.Загалом, дякую Шахтарю за цей результат. Разом із бронзою студентської хокейної збірної на Універсіаді, 22 січня стає наразі найкращим спортивним днем 2025 року.
👁 237 25-01-16 10:21
⚽️ Динамо потрохи змінює склад. Йдуть Шепелєв та Андрієвський, не виключено, що після матчів ЛЄ піде ще хтось, але за гроші.Але я не думаю, що кияни втримають перше місце в УПЛ. Не бачу потенціалу на виріст. Центр захисту все ще проблемний, якщо продадуть Бущана, то і воротарська позиція стане проблемою. Фланги півзахисту не вражають, хіба якщо Ярмоленко проведе весняну частину без травм. В нападі Ванат виглядає безальтернативним, Гереро поки не вписався.Шахтар на зборах поки приємно вражає комбінаційним футболом. І видно, що настрій у команди змінився. Ніхто з лідерів не пішов (знову ж таки, треба дивитися, чи не буде трансферів на вихід 30-31 січня), лава запасних довга, а на роль лідера починає претендувати Кевін. Слабкими місцями у Шахтаря бачу лівий фланг захисту та відсутність альтернативи Степаненку. Навіть в нападі є пожежна опція Егіналду. Усі інші позиції в порядку.Однак все це поки враження від контрольних матчів. Все стане зрозуміло після останніх ігор у єврокубках. Але мені здається, що Шахтар має розривати у весняній частині чемпіонату.Ну і про Олександрію не забуваємо. На чемпіонство навряд замахнуться, а от за срібло можуть і поборотися.