Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Радар ППО🚀| Карта тривог
Додано 14 лип 2024

Радар ППО🚀| Карта тривог

@raketa_rakety_de
Кількість підписників: 55 800
Фото: 3,730
Відео: 2,510
Посилання: 25,400
Опис:
🚨Ми попереджаємо про тривоги, ракетну небезпеку, вибухи та інші небезпеки. Запросити друга👤 - https://t.me/raketa_rakety_de

👥 Кількість підписників

55 800
Середній/День:: -33
Середній/Тиждень:: -331
Середній/Місяць:: -1001

👁️ Середній перегляд на повідомлення

11 387
Середній/День:: 12,600
Середній/Тиждень:: 13,166
ERR: 20.41%

📊 Кількість повідомлень на день

8.4
Останній день: 8
Середнє за тиждень: 8.6
Середнє за день: 8.4

Історія змін назви

Радар ППО🚀| Карта тривог 2025-02-07
Радар 🚀ППО | Карта тривог 2024-11-01
Радар 🚀ППО | Карта тривог | Напрямок Ракет 2024-10-31

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

❗️ЗНОВУ ПОКРОВСЬК. ЗНОВУ ПЕКЛО. ЗНОВУ ПОТРІБНІ ОЧІ.Нам, бійцям 33 окремої механізованої бригади, критично, до крику, потрібен DJI Mavic 3T. Це тепловізор, який розриває темряву. Це «очі», які скажуть: «Брате, вони зліва, вогонь!».Ворожий вал не зупиняється. Попередній дрон уже відпрацював своє, врятувавши десятки життів. Тепер підрозділ знову «сліпий».🙏Кожна ваша гривня - це шанс вижити нашим захисникам.Не проходьте повз. Не думайте, що закине хтось інший. Коли фронт впаде — донатити буде пізно. Допоможіть тим, хто стоїть на самому краю пекла.🤗МоноБанка: https://send.monobank.ua/jar/3KzTtdYtoxКарта банки: 4874100024023882🤗Приват24: https://www.privat24.ua/send/drxcq Карта приватбанку: 4149497500937893🤗Р/р ГО «Нашого роду сила»: UA453052990000026009000126546🤗PayPal: [email protected]🫙Окрема банка на хімічні грілки військовим👇https://send.monobank.ua/jar/4xgSifUfnb(4874100023719076)👉🏻 Звіт на каналі ГО «Нашого роду сила». А за найбільший донат - від бійців 🎁 з фронту! Вказуйте контакт в призначенні платежу! Покровськ тримається на крові та вашій підтримці. Не зрадьте тих, хто в пеклі, благаємо..
💔 Сумщина. Засніжені поля — повітря тут не прозоре, воно густе, як сира нафта, і пахне залізом.Вже цього року більше 400 чоловіків залишили свої життя в цьому чорному снігу. Їхній останній подих не розчинився — він замерз. 🤬 Ворог дивиться в монітор. Він бачить Червоний Хрест на автівці і для цих покидьків це не знак порятунку. Це ідеальна мішень. Б'ють навмисно по евакам.Медики 21-ї ОМбр стоять у цьому пеклі! У них немає права на втому. У них є тільки порожнеча замість машин, які спалив дрон.Збір від МБФ "Р.Н.М" Нам не потрібні співчуття. Нам потрібне залізо, щоб врятувати життя на Сумському:3 евакуаційні пікапа + РЕБ, які мають можливість вивезти 300х з-під дронів1.1 млн гривень❗️ Це вартість квитка назад із того світу, де вже стоять у черзі сотні тих, хто ще дихає. 👉🏻 Твій донат — це не благодійність. Це твій власний палець на артерії, що фонтанує. Твої 30, 60, 90 гривень — це секунди роботи серця. Це електричний розряд, що змушує легені знову штовхнути повітря.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoМи знаємо: це не останній збір.Але кожен закритий — це менше тіл, які не встигли вивезти.
💔 Різдво тут не пахне ялинками.Тут пахне гарячим металом і кров’ю, яку намагаються зупинити в темряві.Три секунди тиші після вибуху.У ці три секунди хтось перевіряє, чи рухаються пальці.Хтось шукає ногу.Хтось кричить — і одразу замовкає, бо повітря вибило з грудей.❗️ Покровськ, Гуляйполе — КАТАСТРОФА! Втрачено за 1 тиждень одразу 2 реанімобіля! Кожний витягував чийогось сина живим додому!До сліз боляче дивитися, як хлопці на відео під оточенням – прощаються та далі мовчки чекають евакуацію, бо ніякого сенсу кричати про допомогу - її просто немає… Конченеобхідні на заміну — 2 реанімобіля 963 тис.грн до новорічних вихідних!🙏 Не ігноруйте, благаємо, це життя тих, хто чекає кінця війни не менше нашогоЗа донат від 100 гривень ми подвоюємо шанси кожного на виграш IPhone 17 Pro, якщо це допоможе зібрати кошти! Різдво тут — це не диво.Диво це в рації замість тиші чути:“Є пульс. Їдемо.” І в святкові дні — ми можемо допомогти пораненим це почути по 30, 60, 90 грн кожний!❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoНе шукайте правильних слів.Це не «швидкі». Це момент, коли людина ще не стала спогадом 💙💛
‼️Наші захисники з 30 ОМБр тримаються на межі — виснажені, але без права відступу. Сьогодні їм критично потрібні дрони DJI Matrice 4T. Це не “техніка для зручності” — це очі, що бачать ворога, і шанс повернутися живими.Ми не можемо бути поруч із ними, але можемо допомогти тут і зараз. Будь-який донат — це вклад у їхню безпеку й нашу з вами завтрашню тишу.Будь ласка, не проходьте повз. Ситуаціяна межі. Там просто зараз гинуть наші люди, і ми зобовʼязані зберегти їм життя, та можливість боронити нас із вами!Не ігноруйте, благаємо, навіть 10 грн - здатні врятувати життя!🔴Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/8sAW4dhuuT🔴Монобанк: 4874100022803061🔴 Посилання на конверт: https://www.privat24.ua/send/idh9y🔴Приват: 5168752141898406🔴Р/р організації: UA453052990000026009000126546🔴PayPal: [email protected]♻️ Наші звіти на телеграм-каналі ГО "Нашого роду сила"За найбільший внесок - 🎁 (залишайте номер телефону в призначенні платежу📲)Наша сила в єдності! Щиро дякуємо кожному, хто долучається!
Від початку перемовин по *мирному плану* загинуло більше 1000 воїнів ЗСУ, більше 5000 було поранено, багато досі лежить в полях…Наглядно показуємо, що поки йдуть обговорення, люди гинуть! Наші люди, які планували своє життя, а тепер планують записати прощальні слова в рацію для мами та дружини Поранених більше, ніж місць у будь-якому транспорті.А іноді — транспорту немає взагалі.Збір від МБФ "Р.Н.М"Все, що сказано вище — не просто слова. Дуже болить бачити смерті побратимів, ми маємо їм допомогти. 2.4 млн гривень на 6 рятівних еваків для Покровського , Сумського і Гуляйпільського напрямків, на три штурмових підрозділи, які попри все тримають позиції! Твої 30, 60, 90 гривень. Твій донат — це не гроші. Це момент, коли хтось доживе не лише до ночі,а до повернення додому.Кожного, хто задонатив від 500 гривень, буде відмічено на сайті фонду.Ваші імена побачать ті, кого вивезуть на цих автівках!Додатково відзначимо трьох донатерів за донат від 99 грн — вони отримають потужні гібридні електростанції 6,2 кВт Gootu.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/98qFxGd5jj- Приват24: https://www.privat24.ua/send/1m7cw- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoЗакриття цього збору —це не різдвяне диво і не новорічне.Це Українське Диво!🇺🇦Коли українці в темряві, без світла знаходять сили врятувати тих, хто тримає наші міста❤️‍🔥
❗️Бійці одного з спецпідрозділів Гвардії Наступу в самому пеклі! Шалена інтенсивність боїв, постійні обстріли...😭І зараз вони звертаються до кожного, їм терміново потрібне обладнання, яке допоможе нашим бійцям виживати та отримати перевагу над противником. А саме:• прилади “Чуйка 3.0” для виявлення ворожих дронів;• додаткові акумулятори до EcoFlow;• інструменти для облаштування позицій Ситуація на передовій зараз — критична. Противник тисне так, що хлопці використовують надлюдські зусилля, аби його не пустити далі.Не проходьте повз. Саме зараз ми потрібні їм так само, як вони потрібні нам.Друзі, кожна гривня має значення. Не залишаймось осторонь! 50, 100, 300 грн — це не дрібниці, це крок до порятунку життя 🙏🏻МоноБанка: https://send.monobank.ua/jar/57AAdujvRZКарта банки: 4874100021067270Приват24: https://www.privat24.ua/send/drxcq Карта приватбанку: 4149497500937893Р/р ГО «Нашого роду сила»: UA453052990000026009000126546PayPal: [email protected]👉🏻 Звіт на каналі ГО «Нашого роду сила». А за найбільший донат - від бійців 🎁 з фронту! Вказуйте контакт в призначенні платежу!
Є тишаВона триває 3–5 секунд після прильоту КАБа.Саме в цю паузу хтось кричить.Саме в неї хтось розуміє: я живий, але мене не витягнуть…Позивний в рації, надія. І знов КАБ…🆘 Донецький і Запорізький напрямок.Криють КАБами так, що земля горить шарами.Поранених — десятки.А транспорт — лягає під тими ж КАБами🤬Не героїчний нуль.Не «зараз підженемо».Просто нічим вивозити.Піхоту тягнуть на руках.Поранених кладуть у багажники цивільних машин.Іноді — залишають. Бо наступний вибух ближче, ніж будь-який пікап.Збір від МБФ "Р.Н.М" Рятівні пікапи потрібні сьогодні на 4 підрозділи!Не завтра. Не «як назбираємо».Сьогодні — бо наступна пауза між вибухами буде ще коротшою.🎯 Ціль: 2 700 000 грн за 7 днівНа евакуаційний транспорт для Донеччини та Запоріжжя. Якщо читаєш це — ти ще в тиші.Зроби так, щоб хтось інший виїхав із неї живим.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/98qFxGd5jj- Приват24: https://www.privat24.ua/send/1m7cw- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoЕвакуаційний пікап — це не залізо.Це 10 шансів жити за день.Це одна поїздка — і десятеро дихають.