Джерело
РЕЙД | 413 полк СБС | Оператори «Рейду» уразили ще один російський ЗРК «Тор-М2»!Це уже четве...
2 180 Охват/переглядів
2026-03-24 11:44
Повідомлення №1101
💥 Оператори «Рейду» уразили ще один російський ЗРК «Тор-М2»!Це уже четвертий ЗРК цього типу, який потрапив у приціл операторів нашого полку, починаючи з 12 березня.Операцію з виявлення та ураження комплексу провели кілька днів тому. За даними об'єктивного контролю від аеророзвідки «Рейду», пошкоджень зазнав відсік з пусковими під зенітні ракети «Тор-М2». Установка потребуватиме тривалого ремонту.▪️ Факт знищення двох та пошкодження інших двох ЗРК «Тор-М2» означає, що ворог отримав «діру» в системі протиповітряної оборони шириною від 50 до 100 км по фронту.У свою чергу це означає, що у цю «діру» можуть прорватись одночасно кілька десятків або навіть сотень українських міддлстрайк та діпстрайк дронів.▪️ Ворожа армія мала усього 120 установок «Тор», тож втрата одразу 4 машин цього типу менш ніж за 2 тижні є дуже високим темпом втрат. 413 полк СБС «Рейд» системно послаблює протиповітряну оборону окупантів та створює додаткові можливості для ураження цілей противника на будь-якій можливій глибині.🔥 «РЕЙД»: Бити, а не нити!Підтримати Нестримний РЕЙД.Заповнити анкету в «Рейд»Facebook | Instagram | YouTube | Радіо | X | Threads