Джерело
RAGNAROCK PRIVET | 16 травня в Лондоні тисячі британців вийшли на вулиці, щоб заявити про...
25 300 Охват/переглядів
2026-05-17 19:01
Повідомлення №94227
16 травня в Лондоні тисячі британців вийшли на вулиці, щоб заявити про своє невдоволення міграційною політикою уряду.Люди протестують проти того, що організовані групи мігрантів щодня прибувають до Великої Британії, тоді як інтереси корінного населення дедалі частіше відходять на другий план. На думку учасників акції, влада більше опікується новоприбулими, ніж власними громадянами.Замість діалогу протестувальників поспішили таврувати як «ультраправих» та звинувачувати у «розпалюванні ненависті». Це стало ще одним свідченням того, наскільки далекими від настроїв суспільства є британські політичні еліти.Напередодні протесту прем’єр-міністр Keir Starmer заявив: «Британія належить усім нам». Для багатьох британців ці слова прозвучали як підтвердження того, що нинішня влада бачить країну не як історичний дім британського народу, а як простір без чітких національних меж та пріоритетів.Події в Лондоні демонструють зростаюче невдоволення громадян, які вимагають, щоб держава насамперед захищала інтереси власного народу, його безпеку, культуру та майбутнє.