Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🏳️‍🌈 АЛЬОНА, ТА ЩО КВІР
Додано 06 гру 2025

🏳️‍🌈 АЛЬОНА, ТА ЩО КВІР

@queercactus
Кількість підписників: 697
Фото: 396
Відео: 11
Посилання: 230
Опис:
Канал, де ми обговорюємо важливі питання, руйнуємо стереотипи та ділимося надихаючими історіями про ЛГБТ+ спільноту. Тут на тебе чекає дружня атмосфера та актуальні теми 🏳️‍🌈 Приєднуйся, щоб бути з нами! Контакт: @aoboldar

👥 Кількість підписників

697
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -23

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Вчора мене вивели на моїй третій роботі з якої я все ще звільняюся.Я погодилась допрацювати до кінця цього тижня, щоб вони встигли знайти тімліда мені на заміну і я провела йому онбордінг. Вчора співбесіду на моє місце проходив мій знайомий, якого я порекомендувала. Його звинуватили у тому що я надиктувала йому відповіді. Мене це дуже розізлило, я пішла розбиратися до HR, не як зазвичай чемно і виховано, а з дойобами. Мене вже заїбали. Я сиджу на цій роботі і чекаю нового тімліда, я пропоную свого сильного кандидата, я не кидаю свою команду на призволяще, я допомагаю. Якби я хотіла залишити після себе якесь лайно, я б вже пішла в закат. Тому таке звинувачення мене обурило.Мені написав керівник, запропонував вийти на міт і обсудити ситуацію, я відмовилася. Він спробував пояснити все в переписці і вибачився якщо образив мене.Сьогодні пише HR що мені назначили поліграф (детектор брехні). В цілому це ок практика в моїй сфері. Але про це мають попереджати.Як вони мене заїбали. Я пройду цей поліграф, похуй. Але я абсолютно впевнена, що це через вчорашню ситуацію. Я не буду допрацьовувати цей тиждень, онбордити нового тімліда і готувати для нього комфортні умови для початку роботи. Нехай розбираються з цим самостійно. Вони мали розуміти наслідки. Тепер вони йдуть нахуй.
Так. чувачкі, заспокоїлись і видихнули 🌿Бачу, що тема ШІ викликає багато емоцій, і я розумію, звідки вони беруться, але важливо говорити про це без узагальнень і крайнощів.Так, у ШІ є етичні питання і це факт, і вони стосуються як авторських прав, так і підходів до навчання моделей, і ці питання мають вирішуватись на рівні індустрій, а не перекладатися виключно на користувачів інструменту, які не впливають на те, як саме ці моделі створювались.Також варто чітко розуміти, що ШІ як технологія не знищує і не заміняє мистецтво.Мені здається дивним, що зараз ШІ часто виставляють як щось принципово інше і небезпечне, хоча історично ми вже неодноразово проходили подібні етапи: коли з’явилась фотографія, говорили, що вона вб’є живопис, коли з’явився фотошоп, то казали, що це кінець справжньої фотографії, коли з’явились цифрові камери та 3D-графіка, знову були ті самі розмови про деградацію мистецтва, але в результаті нічого з цього не зникло, а лише трансформувалось і розширилось.І якщо вже говорити прямо: сам по собі доступ до інструменту ще нікого не робить митцем, так само як наявність пензля не гарантує картину, а наявність камери хорошу фотографію.Також важливо розуміти, що у кожного свій шлях, свої інструменти і своє бачення того, як він хоче реалізовувати себе, і це нормально, що хтось обирає працювати виключно руками, а хтось комбінувати підходи або використовувати нові технології.І я вважаю, що ми маємо право обирати, як саме рухатися далі, без тиску і без нав’язування єдиного правильного способу, тому що для мене рухатися в ногу з часом це не про знецінення мистецтва, а про використання нових можливостей, які з’являються.ШІ не знищує мистецтво і не замінює його. Мистецтво пережило значно серйозніші “загрози”, ніж те що відбувається зараз 🌈
Всім привіт!Я не розповідала і взагалі давно сюди не заходила. Але хочеться дечим поділитися 🌸Майже 2 роки пройшло з моїх останніх стосунків, за цей час сталося багато чого цікавого, я дійсно насолодилася свободою, відпустила і пропрацювала попередні стосунки без поспіху, в своєму темпі 😡За цей час було багато коханок, було весело і цікаво, був новий досвід, нові люди 🤪Але нарешті вже певний час я в здорових, безпечних, моногамних стосунках. З чудовою дівчиною, з якою я почуваюся дійсно в безпеці. З якою ми можемо проговорити все що нас хвилює без засудження, з повагою до почуттів одна одної 🤗Я закохуюся в неї з кожною зустріччю все сильніше. Все це не про гіпер емоційну закоханість, яка зводить з розуму і емоційно виснажує (знаєте, як буває на початку закоханості), все це про здорову закоханість, про стосунки, в які ми обидві йшли свідомо, не поспішаючи і в яких ми кожен день обираємо одна одну 🤗Але до цього був довгий шлях психотерапії, де спочатку пропрацьовувались попередні травматичні для мене стосунки. А потім я свідомо вчилася по новому сприймати себе БЕЗ стосунків, і тільки після цього по новому йти у нові стосунки 👋І зараз я почуваюся так добре, як дуже давно не почувалася. Я знаю, що нарешті мене слухають і чують, що в будь якій ситуації ми знайдемо компроміс, що будуть враховані інтереси кожної ☕️Так, я все ще вчуся бути у здорових стосунках, але я щаслива, що можу робити це саме з цією людиною і що нарешті над стосунками ми працюємо вдвох, що разом стаємо кращими версіями себе, разом зростаємо і підтримуємо одна одну 🤗Ось такі от справи. Приємно ділитися чимось подібним. Всім добра 💐