Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - QAMania
Додано 14 лип 2024

QAMania

@qamania
Кількість підписників: 4 298
Фото: 241
Відео: 12
Посилання: 661
Опис:
Ламповий блог про тестування, пишемо про те, що нам цікаво та власний досвід. А ще в нас є 🌐 https://qamania.org 📺 https://youtube.com/@QAMania
Джерело

QAMania | QE Tech Skills Matrix - v2.0!#skillsПродовжуємо робити корисне для спі...

Логотип телеграм спільноти - QAMania QAMania @qamania
2 420 Охват/переглядів 2026-03-31 08:11 Повідомлення №907
QE Tech Skills Matrix - v2.0!#skillsПродовжуємо робити корисне для спільноти.По перше, можливо ще не всі знають - ми декілька років тому ще в Інфопульсі збирались великою робочою групою з дуже різноманітних відділів й проектів, й створили матрицю технічних навичок для тестувальників (у багатьох компаній є такі свої). Потім трішечки пізніше ми з Льошею домовились в компанії й виклали її у відкритий доступ.По друге,зовсім нещодавно я писав про те який Льоша молодець що зробив TPI Next evaluation тулу. Це й мене надихнуло повайбкодити, так що тепер маємо self-evaluation режим і в QE Tech Skills Matrix.Що додав у v2.0: Дві абсолютно нові та дуже нагальні категорії - "Testing with AI" (асистенти, копайлоти, агенти) та "Testing of AI" (оцінювання LLM, RAG-систем, відловлювання галюцинацій). Вбудований Self-Assessment Tool - тепер можна швидко оцінювати свої скіли ("ще не знаю", "знаю частково", "впевнено володію") клікаючи прямо на сторінці. Можливість згенерувати стильний PDF-звіт зі своїм прогресом (ідеально для того, щоб прийти озброєним на performance review)Що і так було, але не зайвим буде нагадати :)- українська 🇺🇦 та англійська 🇬🇧- без смс та реєстрації- дані - локально в браузері, нічого нікуди нікомуКористуйтесь наздоровʼя, ставте зірочки в гітхабі ⭐️Пул-реквести теж вітаються!Ласкаво просимо!🌐 https://qamania.github.io/Tech-Skills-Matrix-QA/💻 https://github.com/qamania/Tech-Skills-Matrix-QAПС А як ви зараз оцінюєте свій рівень - Excel-табличка, ментор, спеціальна тула чи "і так знаю"? :)