Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - QAMania
Додано 14 лип 2024

QAMania

@qamania
Кількість підписників: 4 298
Фото: 241
Відео: 12
Посилання: 661
Опис:
Ламповий блог про тестування, пишемо про те, що нам цікаво та власний досвід. А ще в нас є 🌐 https://qamania.org 📺 https://youtube.com/@QAMania
Джерело

QAMania | Management -> Engineering - downgrade?Привіт друзі! З початком роботи ...

Логотип телеграм спільноти - QAMania QAMania @qamania
2 200 Охват/переглядів 2025-01-09 07:59 Повідомлення №832
Management -> Engineering - downgrade?Привіт друзі! З початком роботи в новій компанії та новій ролі, щось зовсім закинув наш блог. Але поступово розгріб справи і набрався мотивації щось писати, і може навіть відео якісь запишу :)І чом би не почати з моїх вражень від переходу в нову компанії на нову позицію. В голові купа думок, тож не лякайтесь, що все не вміщу в один пост.Перш за все - нова компанія! Хто мене хоч трохи знає - я працюю в ІТ більше 15 років і весь цей час працював з компанією Infopulse. Люди, з якими я провів вагому частину свого дорослого життя - сформували мене як спеціаліста, передали мені свої цінності, поділились знаннями і досвідом. Багато хто, як от Міша, стали моїми найліпшими друзями ❤️Тому мені міняти роботу, сталий ритм життя і коло спілкування було ой як не просто. Але я радий, що в нас в Україні дуже багато класних спеціалістів і компаній! Коли я підключився на перше інтерв'ю з рекрутером nCube - після перших же хвилин зрозумів, що ми маємо спільні цінності і мені буде комфортно працювати з ними. "Наша компанія активно допомагає ЗСУ, не працює з руснею і не толерує русню" 🔥 А сама вакансія - робота з ШІ на пайтоні - просто всі зірки зійшлись! Тож зараз я працюю просто AQA Engineering і задоволений! Уявіть собі - в мене 1 мітинг на день на 5 хв, а далі купа роботи, яку я можу сам вибрати і пріоритезувати. Безперечний плюс! Але якщо ви думали, в кого більше вільного часу - в менеджера чи в інженера, мій досвід наочно демонструє - зараз часу писати в блог в мене не вистачає 😅 Але може то я просто розлінивсяДумки поки що закінчились, але далі буде!