Джерело
Сповідь тестувальника | Привіт, мій щоденнику...Цікаво, що б робили ШІ-ентузіасти, якби не ШІ-...
388 Охват/переглядів
2026-03-31 13:44
Повідомлення №89
Привіт, мій щоденнику...Цікаво, що б робили ШІ-ентузіасти, якби не ШІ-критики, які допомагають першим увесь час покращувати "ШІ", чим би цей "ШІ" не був?Хто зробив більше для розвитку "ШІ" у цьому сенсі? Тобто, де була б наука, якби нові теорії не критикували тисячами дослідів по всьому світу? Якщо що, то це реальний процес у науковому світі. Я висуваю теорію та наводжу докази. І увесь науковий світ роками намагається спростувати її через десятки та сотні тисяч досліджень та дослідів. Роками роблять це.Вони роблять це, тому що мої вороги та хочуть мені шкоди, як автору теорії? Але я дивлюсь на їх роботи та покращую теорію, а часто знаходжу в ній прогалини та вимушений переробляти свою теорію, поки вона не стане реальною.Щоб ми робили, якби теорії одразу приймалися робочими?То чому зараз з "ШІ" в інфопросторі коїться така маячня? Ти або яскраво "за", без умов, як любов до бога в певних релігіях. Або ти проти технології, як такої та волів би чи не заборонити її. Або або. Як це сумно, важко описати.