Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сповідь тестувальника
Додано 06 гру 2025

Сповідь тестувальника

@qa_confession
Кількість підписників: 587
Фото: 18
Відео: 4
Посилання: 18
Опис:
🔹Відверті думки тестувальника. Автор: Олекса Мащиць. 🔸Підтримати автора або доєднатися до QA КЛУБУ: https://base.monobank.ua/3dHV4RUJM3fVn4
Джерело

Сповідь тестувальника | Привіт, мій щоденнику...Ще не так давно як був переконаний, що є попит...

Логотип телеграм спільноти - Сповідь тестувальника Сповідь тестувальника @qa_confession
341 Охват/переглядів 2026-01-13 16:52 Повідомлення №57
Привіт, мій щоденнику...Ще не так давно як був переконаний, що є попит на поради що до українського контенту, але зараз розумію, що ні. Бо контенту навалом і єдина причина, чому хтось роками повторює, що його немає — він не шукає. А значить, немає справжньої зацікавленості. А значить, поради не змінять ситуацію.Проте, я досі можу ділитися чимось без оцієї мішури — відчуття потреби у моїх порадах. Та й взагалі, це лише допис у щоденнику, чи не так?І раптом хтось прочитає цю сторінку щоденника, то ось:Канал "УТ-2" з низкою різних форматів, серед яких найбільш технічним є mvc. Ведучі різнобарвні, інколи навіть трохи "бісять", але контент відмінний. Інші формати менш технічні, але часто унікально цінні з просто чудовими гостями.https://www.youtube.com/@yt-2Канал "Шо по коду?" напроти — не пропонує нічого не технічного, що легко читається з його назви. Це подкаст з інженерами, які по справжньому люблять свою справу і копирсаються в цікавих (але часто дуже технічних) аспектах технологій, що може бути цікаво навіть якщо слухач не знайомий з ними усіма.https://www.youtube.com/@shopokoduНа мою думку, це приклади українського технічного та навколо-технічного контенту найвищої якості. Це означає, що в цьому випадку "закордонні аналоги" не мають жодної переваги перед ними. Це реально топ.А чи вважати цей допис, що починається з "Привіт, мій щоденнику..." порадою? А у кого я тоді питаю?..