Джерело
qa семпай про тестування | Поділюсь з вами ІНСАЙТАМИ від співбесід з нашими братами з далекої Азі...
1 200 Охват/переглядів
2024-08-08 10:48
Повідомлення №343
Поділюсь з вами ІНСАЙТАМИ від співбесід з нашими братами з далекої Азії (не індійцями, але поряд). Європейці, а особливо американці дивляться на нас майже так само як ми дивимось на індійців, якісь люди з іншої країни які розмовляють іншою мовою, і яких би ми залюбки НЕ НАЙМАЛИ, але вони значно дешевші ніж наші співвітчизники (Українці вже не сильно й дешевші, але скоро станемо...) і компанія сказала що треба наймати ТАМ, а не ТУТ. Тож будьте готові що підсвідомо до вас завжди буде упереджене відношення (навіть якщо ви цього не помітили... інша мова, інший колір шкіри (якщо вас буде співбесідувати індієць), ще й забирають наші робочі місця)Як підвищити шанси на успішне інтерв'ю? ❗️❗️❗️ Вас повинні розуміти 😊 тут я вже не кажу про хорошу англійську, це я думаю і так зрозуміло. 1) Мікрофон - витратьте трохи грошей на хороший мікрофон! Він у вас окупиться, буквально як тільки ви отримаєте роботу. В трьох співбесідах з трьох я не розумів що вони мені кажуть тупо тому що кандидати використовували УВАГА, дефолтні мікрофони на лептопах.... 2) Акцент - у нас тут не такі великі проблеми як у людей з Азії, але все одно... краще попрацювати над ним якщо з цим є проблеми. 3) Зацікавленість - почитайте трохи про компанію в яку проходите інтервью, покажіть свою зацікавленість і ентузіазм, такі речі підкупають і можуть стати вирішальним фактором у випадку якщо є приблизно однакові технічно підковані кандидати. ЦЕ ДУЖЕ ОЧЕВИДНІ речі для всіх хто регулярно проводить інтерв'ю, але я бачу що навіть дотримання цих трьох пунктів зробить вас більш конкурентним ніж інші кандидати.П.С. на курс залишилось 2 місця ➡️➡️ @qa_senpai_dojoЯкщо у вас є якісь поради, будь ласка напишіть!