Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - qa семпай про тестування
Додано 14 лип 2024

qa семпай про тестування

@qa_advice
Кількість підписників: 2 807
Фото: 245
Відео: 27
Посилання: 392
Опис:
Звати Паша, роблю відео для каналу qa семпай про автоматизацію: https://www.youtube.com/@qa_senpai секретний чатік: https://base.monobank.ua/Cjh2Sfav8314TE#subscriptions дірект: @qa_senpai_dojo
Джерело

qa семпай про тестування | Цікава ситуація виникла під постом Інни Осінної про те, скільки повинн...

Логотип телеграм спільноти - qa семпай про тестування qa семпай про тестування @qa_advice
1 730 Охват/переглядів 2026-02-04 17:34 Повідомлення №631
Цікава ситуація виникла під постом Інни Осінної про те, скільки повинна тривати лекція: [https://t.me/qa_innaosinna/576].Якщо глянути на голосування і коментарі людей, які проходять курси, то більшість за те, щоб лекції були короткими. Так навчатись легше і завжди можна знайти на це час. Але якщо почитати коментарі людей, які викладають і стали майстрами своєї справи, то там картина діаметрально протилежна.Рома Марінський пише:Важко щось технічно складне впихнути в 10 хвилин відос, чи навіть у 30. Є певні речі або доповнення, що можна дозаписати на 20-50 хвилин. Але фактично тему розкриваю 6-12 годин. Основна практика - година-півтори, допоміжні - ще години 4-6, а ПМП сесії - ще по 2 години на тиждень. Саша Хотемський:Готуйтесь до 3+ годин лекцій на день, і хоча б ще 3-4 години самостійної якісної роботи в день, а не паралельно перегляду серіальчіку із залипанням в телефон, поки перед тобою лежить пустий файл IDE. Голова має боліти в кінці - значить мозок розвивається. Якщо легко, крепатури нема - значить мʼязи не ростуть. Олександра Ковальова:Але в курсі, де під одним топіком лежить ще 2-3 шари діп дайву - відосіками по 20 хв не вийде, хоч вбийся 🤷‍♀️ І на менеджерські теми не поставиш практичне завдання на півгодини-годину-парочку. Там топати на проєкт, якщо робити, то це аналітична робота.Он учні Ріни та Артема, наскільки я розумію, роблять практичні по Тест Лідству, то одну таку, щоб на практиці для проєкту накидати - може і пару днів / тиждень / тижнів бути треба 😉 Моя думка збігається з колегами: якщо ви дійсно хочете чогось навчитись, будьте готові до того, що треба буде страждати. На жаль, це єдиний дійсно працюючий спосіб стати професіоналом у своїй області. Для навчання треба знаходити час, і не 20-40 хвилин, а 2-3 години на день (краще більше), і так, щоб у вас голова пухла від цього. Без концентрації і зусиль ефекту майже не буде.Якби формат ПЕРЕГЛЯДУ коротких лекцій працював, то до мене на навчання не приходили б люди після десятків курсів з Udemy. Люди, які лише після реальної роботи над собою і кодом писали мені, що нарешті воно все в голові стало на свої місця і з'явилось розуміння того, що вони роблять.Де знаходити цей час?На роботі! Старайтесь якомога більше застосовувати вивчене одразу і в робочих умовах. Щось вивчили - застосували. Нема зараз таких задач - створіть їх. Переконайте інших, що те, що ви зараз робите - ЦЕ РЕВОЛЮЦІЯ, і ви просто повинні це зробити для вашого проєкту. (Так, я розумію, що це дуже важко зробити, особливо коли ти Manual QA, який загруз у регресії, але треба шукати вихід з матриці, бо без цього ви так і будете робити регресію, поки не настане вигорання).Зараз у вас немає автоматизації і менеджери не хочуть це робити? Робіть НА НИЧКУ. Не кажіть нікому, автоматизовуйте те, що можете, і вчіться. Запускайте ці тести й економте свій час на ручних тестах.Боїтесь робити автоматизацію на ничку? Робіть підготовку тестових даних для ручних тестів.Завжди можна знайти, де застосувати і закріпити отримані знання на роботі.