Джерело
Підслухано Житомир | pzhytomyr | Доброго вечора, чи можна опублікувати для підслухано? Звісно, навряд ц...
3 850 Охват/переглядів
2026-04-23 18:34
Повідомлення №16799
Доброго вечора, чи можна опублікувати для підслухано? Звісно, навряд це читають керівники того магазину, але мені треба виговоритись🙃Сьогодні зіткнулась із дуже неприємною ситуацією в одному з магазинів "Економ клас" нашого міста.Обрала кросівки . На товарі НЕ було жодної бірки товару категорії люкс. Проте на касі мені почали озвучувати ціну саме як за “люкс”.На моє уточнення відповіли, що бірку просто забули причепити, телефонували керуючому магазину і той повідомив, що працівники забули причепити цю бірку. Підкреслюю, так сказав саме керуючий магазину. Проте, після цього ситуація перейшла всі межі: працівниця дозволила собі безпідставно назвати мене "злодійкою" та звинуватити у тому, що я нібито зняла бірку і вкрала її.Жодних доказів цьому, звісно, надано не було.Я відмовилась від покупки і пішла, але вважаю таку поведінку персоналу неприпустимою: введення в оману щодо ціни товару, безпідставні звинувачення покупця у крадіжці.Якщо це є “нормою” роботи магазину, то це вже питання не лише до персоналу, а й до керівництва