Джерело
Підслухано Житомир | pzhytomyr | Хотіла поділитись історією,яка трапилась зі мною вчора.Їхала з роботи ...
4 360 Охват/переглядів
2026-01-27 13:51
Повідомлення №16168
Хотіла поділитись історією,яка трапилась зі мною вчора.Їхала з роботи десь о 17:20 на маршрутці 1. Через брак маршруток,о такій порі вона завжди битком набита,я завчасно приготувалась виходити,поки проштовхувалась крізь натовп, водій зачинив двері, я попросила повторно їх відчинити. Уявіть: стою я перед дверима на вихід, люди повторили водієві,що виходять на зупинці,двері відчиняються і в цю секунду на мене летить "воно". Бабка, вхопившись за двері,кричучи лайку залітає в салон. Коли я прошу її дати мені простір щоб вийти,чую 3-поверхову лайку у свій бік,і те,що вона виходити не буде(місця немає, вийти неможливо через неї).Я корпусом піддаюсь вперед,бо люди їй кричать пропустити мене і водій чекає. Ця ненормальна підіймає на мене руку,все ще поливаючи мене лайкою,я ловлю її руки,питаючи спочатку лайкою, потім :"Ти взагалі ненормальна?". На що у відповідь,вона бере мене за рукав куртки і буквально пхає на дорогу. Ось так і працюй на їх пенсію,а після роботи ще й отримай приниження і грубу силу у відповідь. На жаль,не встигла сфотографувати,хотіла б щоб її рідні впізнали цю особу