Джерело
Путч. Русский - нах*й | В той час як ЗСУ виганяли рашистів із Київської та Чернігівської облас...
3 560 Охват/переглядів
2026-06-15 20:38
Повідомлення №63723
В той час як ЗСУ виганяли рашистів із Київської та Чернігівської областей навесні 2022-го року, делегація зеленського в березні 2022-го року в Стамбулі підписала від імені України ганебні Стамбульські домовленості. Фактично, зеля підписав відкладену на майбутнє капітуляцію України - ЗСУ повинні були бути скорочені чисельно та по видам озброєнь. Коли весь світ побачив жахи Бучі і що «Київ за три дня» провалився, зеля підписав Указ, яким забороняв будь-які перемовини із рашкою, - тобто сам собі заборонив (за Конституцією, зовнішня політика - сфера відповідальності президента України). Потім, було звільнення Херсона у вересні 2022-го року силами ЗСУ. І ось після цього, зеля вводить формат керування Збройними Силами України - Ставка Верховного головнокомандувача, де єрмак мав такий же голос як і Залужний!!! Все, з того часу Україна не мала жодного стратегічного успіху (зірваний контрнаступ влітку 2023-го року, втрачений Бахмут, Курська афера влітку 2024-го). Ну, і звичайно, великий полководець зеля звільняє в лютому 2024-го року Залужного і ще 20 генералів Генштабу, які командували Збройними Силами України в найтяжчі місяці повномасштабного вторгнення!!!зеля - кривавий зрадник України і українського народу!