Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Путч. Русский - нах*й
Додано 01 січ 2022

Путч. Русский - нах*й

@putch111
Кількість підписників: 27 536
Фото: 43,300
Відео: 12,900
Посилання: 6,840
Опис:
Історія твориться нами... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ З приводу розміщення реклами писати на ФБ: https://www.facebook.com/putchpublic/
Джерело

Путч. Русский - нах*й | Не хочеться, але таки доведеться... Рівно рік Трампа Другого. Перший б...

Логотип телеграм спільноти - Путч. Русский - нах*й Путч. Русский - нах*й @putch111
2 560 Охват/переглядів 2026-01-20 21:21 Повідомлення №60831
Не хочеться, але таки доведеться... Рівно рік Трампа Другого. Перший був ніби ж майже адекватний, принаймні, для України. З другим біда. Для всього світу біда. Можна про це дуже багато писати. А можу порадити цікаві й мудрі статті у більшості колег з опозиційних чи нейтральних авторів. Тут така ситуація, що як не старайся, а напишемо про цей синдром трампізму десь доволі схожі речі. Бо ж не можуть нормальні люди на таке реагувати якось по різному. А я, попри абсолютно жорстке несприйняття всього того, що зараз витворяє божевільний Донні (навіть, якщо цілком випадково в якихось дрібничках щось і вийде на краще) і визнаючи цілковиту мерзенність його мотивів, спробую таки сформулювати пару тез на захист... Ну, ніби типу так трошечки, як немов би з дулею в кишені на захист...1. Трамп ще за першої ходки мав дуже погані наміри щодо України та благодушне ставлення до кремляді. Аде в нас тоді був Петро Порошенко, який зумів оперативно й ефективно скорегувати хід його думок. А отже, Трамп у багатьох питаннях — це порожні сторінки, на яких декому вдається написати свої побажання. А декому ні. Україні вдалося. І це був реальний успіх. А потім у нас появився Zеленський і все переписав... Довести Трампа до процедури імпічменту — це треба вміти. Тому отой принцип "ненаписаної книги", принаймні для нас, відкривав вікно можливостей. І, будьмо чесними, закрив його не сам Донні. А при активній допомозі Zеленського...2. Але навіть після інавгурації рівно рік тому та не зважаючи на жорстку неприязнь і навіть огиду до Zейла, Трамп прийняв єдиний корисний і реальний (хоча й несправедливий) для України план Кіта Келлога "Мир до 100 днів Трампа". І був готовий його реалізувати. На початках, попри всі бикування Zейла, робота йшла за планом. І з рашею також. Нариватися на гнів Трампа колективному пуйлу було неспідручно, тому смикнули за повідок і сказали: "Vоvа, фас, голос!" Нагадувати бикування в Білому Домі та наступну антиамериканську кампанію в Україні в стилі глибинного совка? Тоді навіть сесії всіх місцевих рад зобов'язали провести з «осуждаєм / адабряєм!» Далі план поступово був провалений і пуйло отримав усі карти в руки, а Zейло йому підіграв. Чи ж не так це все було???3. Можна ще багато всього згадувати, епізодів було багато, але давайте підсумкове. Те, що коїть зараз Трамп — це катастрофа для всього демократичного й цивілізованого світу, це відкидання цивілізації в темне минуле й виправдання (хоч за минуле, а хоч і авансом) будь-якого зла від пуйла чи Сі Цзіньпіна. І це особливо страшна катастрофа для України. А для американців? А там катастрофи нема. Більш просунутим соромно, лівакам — стимул для активізації та власної розкрутки на антитезах, а основна маса — ота одноповерхова Америка поки спостерігає й часом навіть бачить цілком реальні для себе позитиви. Їм навряд чи в ближчій перспективі Трамп принесе серйозну біду.А ми в себе маємо отакого Zейла, який зробив усе діаметрально навпаки. Він приніс катастрофу й погибель в Україну, він нас доводить до межі існування. А світу від нас... Комусь трохи соромно, комусь прикро, а комусь і вигідно: якщо дурні українчики хочуть такої влади і готові ще хоч три роки воювати, відтягуючи сили спільного ворога, то в чому проблема? Отака історія. Американці обрали Трампа для себе й поки з цим цілком можуть жити. А для кого обирали українці в 2019-му???Отаке... Думав написати коротенько, а воно прорвало...