Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Путч. Русский - нах*й
Додано 01 січ 2022

Путч. Русский - нах*й

@putch111
Кількість підписників: 27 536
Фото: 43,300
Відео: 12,900
Посилання: 6,840
Опис:
Історія твориться нами... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ З приводу розміщення реклами писати на ФБ: https://www.facebook.com/putchpublic/
Джерело

Путч. Русский - нах*й | У "зелених" прихильників - дзеркальне відображення путінських. Абсолют...

Логотип телеграм спільноти - Путч. Русский - нах*й Путч. Русский - нах*й @putch111
2 730 Охват/переглядів 2025-12-26 09:30 Повідомлення №60315
🥀У "зелених" прихильників - дзеркальне відображення путінських. Абсолютно те саме ДНК пропаганди.Факти:Культ особи. Там-"путін не винен, винні бояри". Тут - "Зеленський не винен, винні попередники, Захід, війна, всі, крім нього".Один ворог. У путіна - "колективний Захід разом з Порошенком .". У зелених партнери і Порошенко. Не корупція, не провали підготовки до війни, не зірвані оборонні програми - а саме Порошенко. Маніакально. Щодня. Роками.Одна риторика. "Не на часі критикувати", "ти працюєш на ворога", "заткнись і підтримуй". Це дослівні методички Кремля, просто перекладені українською.Зачистка опонентів. У росії - тюрми й вигнання. У нас - РНБО, санкції без суду, інформаційне цькування, кримінальні справи, які роками не доходять до вироків.Підміна понять. Корупцію називають "інформаційною атакою", провали - "складною реальністю", брехню - "військовою необхідністю".А тепер головне.Два Вови лише грають у ворогів.Один - відкрито диктатор.Другий - інструменти вже ті самі: пропаганда, страх, ненависть до інакодумців, зручний внутрішній ворог.І найгірше - це не самі політики.Найгірше - їхні фанати, які перестали думати, аналізувати й питати:чому не було підготовки до війни;де мільярди на оборону;хто відповість за кадрові провали й корупційні скандали під час війни.Бо коли люди повторюють однакові гасла, однаково ненавидять опозицію і однаково виправдовують владу -це вже не патріотизм. Це пропаганда.📝Mila Ya