Джерело
Путч. Русский - нах*й | Слідчий ДБР Артем Яблонський, який підписав звернення до Апарату Верхо...
14 700 Охват/переглядів
2025-03-29 10:14
Повідомлення №54072
Слідчий ДБР Артем Яблонський, який підписав звернення до Апарату Верховної Ради України щодо кримінального провадження проти Петра Порошенка, раніше працював у прокуратурі та переслідував учасників Євромайдану.Про це пише народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Ростислав Павленко."Після публікації видання "Букви" чергового пасквіля "державного бюро репресій" на Петра Порошенка, поцікавився, хто ж такий той Артем Яблонський, хто оту паскудь підписав. Виявляється, людина таки особливих талантів. Його називають серед прокурорів, які намагалися саджати майданівців – тому на посаду до прокуратури йому було зась. Зате у ДБР таким – дорога і почьот. Може, ще й грамоту дадуть. Або й у званні повисять. К праздніку", – іронічно зауважив Павленко.Він закликав: "Треба не забути жодного з цих "героїв". Бо надто дорогою ціною оплачений час їхніх ігрищ на посадах. До речі: зазвичай, такі дуже легко розкривають усіх: хто давав доручення, хто підсовував брєд на підпис".Як повідомив раніше громадський активіст Олександр Лємєнов, після 2019 року люстровані після Майдану прокурори стали поновлюватися на посадах. А ті, хто не зміг повернутися в органи прокуратури – пішли працювати в ДБР. Більше того, Артем Яблонський у ДБР навіть очолив розслідування злочинів проти учасників Майдану."Ілюстративна історія, як один з прокурорів, Артем Яблонський, що не пройшов у 2019 році атестацію, вирішив судитися з Офісом Генпрокурора щодо поновлення на посаді. За даними моїх джерел, саме він був процесуальним керівником щодо справ євромайданівців у 2013-2014 роках. Зрозуміло, що результатів як не було, так і немає. Водночас нагадаю, що 21 листопада 2022 року президент Зеленський зазначав: нам потрібні реальні результати розслідування справ Євромайдану. Гарант Конституції мав надію, що будуть бодай якісь результати до роковин розстрілів на Інституцькій. Але сьогодні вже 3 березня, а "віз і нині там", – писав у 2023 році активіст.