Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Пуща-Водиця
Додано 14 лип 2024

Пуща-Водиця

@pusha14
Кількість підписників: 1 746
Фото: 1,610
Відео: 583
Посилання: 1,360
Опис:
Новини та актуальні події. Для новин і актуальних питань [email protected]
Джерело

Пуща-Водиця | ФБ: Про сьогоднішню трагедію таки скажу, бо дещо знаю: Кілька років то...

Логотип телеграм спільноти - Пуща-Водиця Пуща-Водиця @pusha14
1 500 Охват/переглядів 2024-07-22 17:41 Повідомлення №3050
ФБ: Про сьогоднішню трагедію таки скажу, бо дещо знаю: Кілька років тому, мені розповіли про тих, хто вперше відкрив канатну дорогу. Здається, це був Скай Парк. Вони були професійними спелеологами й дуже прискіпливо відносилися до спорядження та обладнання. Страховки, карабіни, все підбирали згідно вимог, відносно безпеки атракціону підвищеної небезпеки. Але через час, їх бізнес впав в око "молодій команді" мера, Кличко, й туди завели іншу команду. Яка, трохи відступлю, до речі, вже засвітилася ще й зараз, на побудові "Гєльмімінтного мосту" на Оболоні. Ну як завела, просто відбулося типове рейдерство. Благоустрій Києва, натягнувши балаклави, по "чиїсь" команді, обрізав їм троси та завалив вишку. Бо ті довго не здавалися й якось не поспішали попрощатися з бізнесом в який вклалися. Потім на тому ж місці, вже з'явилася "раптом" нова канатка, й там вже був підхід зовсім інший. Нові володарі, відчували безкарність та безконтрольність, професійно могли лише складати й передавати куди треба бабло, й не мали ніякого відношення до робіт на висотах, вже зовсім по іншому підходили по безпеці у цій , новій, доя них, справі. Бо головним стало лише оте саме бабло.Таким чином сьогоднішня загибель 20 річного пацана, була лише слідством рейдерства. П.С. Я не зацікавлений, та ніяк не задіяний тут жодною стороною.