Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Пуща-Водиця
Додано 14 лип 2024

Пуща-Водиця

@pusha14
Кількість підписників: 1 746
Фото: 1,610
Відео: 583
Посилання: 1,360
Опис:
Новини та актуальні події. Для новин і актуальних питань [email protected]
Джерело

Пуща-Водиця | а). Сторони дійшли "повної згоди" у питанні розширення військово-техні...

Логотип телеграм спільноти - Пуща-Водиця Пуща-Водиця @pusha14
721 Охват/переглядів 2026-03-23 11:01 Повідомлення №4197
а). Сторони дійшли "повної згоди" у питанні розширення військово-технічного співробітництва. б). Сторони підтвердили намір створити нові безпекові міждержавні конструкції, які забезпечать оборонні потреби всіх, хто забажає долучитися до зусиль по їх створенню. в). Сторони підтвердили "рішучість на послідовність" у питанні подальшої підтримки України як у військовій, так і у бюджетній сфері та обговорили можливе залучення української сторони до обговорення участі нашої країни у можливій новоствореній глобальній системі безпеки.г). Сторони обговорили можливу участь двох країн у місії по розблокуванню Ормузької протоки або при наявності мандату ООН, або за наявності міждержавного консенсусу за участі всіх зацікавлених у розблокуванні протоки сторін включаючи Індію та Китай.  Якщо дозволите, то далі мої власні висновки щодо цього пункту новин. Як я розумію, можливо я помиляюся, Німеччина та Японія бажають створити нову систему глобальної безпеки за участі всіх зацікавлених сторін в умовах дефіциту довіри до США. Тихою сапою представниками Японії та Німеччини  проведені переговори з колегами з Великобританії, Франції, Австралії, Новою Зеландії. Наскільки нам відомо, плануються переговори по цій темі з представниками "Нордичних країн" та, вірогідно, нашої Держави. Я не можу прогнозувати успішність цих переговорів - доки ще дуже мало інформації про досягнуті домовленості, але вважаю що Україна повинна спрямувати максимум дипломатичних зусиль на сприяння створенню такого гіпотетичного Альянсу за нашою участю. Тим більше у наявній ситуації з війною у Перській затоці та реальній зацікавленості багатьох країн у нашій країні як донорі безпеки. Я буду ретельно відстежувати події на цьому напрямку та буду намагатися оперативно про них інформувати.  3. На останок про попередження, яке я дав вчора ввечері. Я собі іноді хочу руки обірвати та язика вирвати за обіцянку ті чортові попередження давати на загал. Проте сказане не забрати назад. Я хочу вибачитися за те, що дав попередження на 48 годин. Хоча я не був п'яним та дурним коли його читав вчора та чітко бачив цифри 4 та 8, проте станом на зараз там цифри 7 та 2. Будемо вважати що я винен у тому, що "дід недобачає".  До цієї "новини" є додаток, який я вчора просто не хотів давати. "Розвідспільнота США вважає що попри об'єктивні складнощі з виробництвом далекобійної зброї у рф путін неминуче дасть наказ здійснити масований обстріл з ціллю впливу на суспільні настрої всередині рф після серії успішних та регулярних атак українськими далекобійними засобами території росії".  Сказано все. Хто б мене звільнив від обов'язку давати ці попередження? Питання риторичне.Павлюченко Бандерівець з Пущі